پیش بازی موناکو-دورتموند؛ راه لغزنده صعود به نیمه نهایی!

موناکو یا دورتموند؛ مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان تنها برای یکی از این دو تیم جا دارد ......

موناکو یا دورتموند؛ مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان تنها برای یکی از این دو تیم جا دارد.

موناکو در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان دورتموند خواهد بود. این بازی ساعت 23:15 چهارشنبه 30 فروردین 1396 آغاز خواهد شد.

موناکو که در فصل جاری در بازی های اروپایی رنگ باخت خانگی را به خود ندیده است، طی شش بازی در زمین خود پنج بار برنده شده است. آن ها به دنبال این هستند که با پشتوانه پیروزی 3-2 خود در دیدار رفت، خود را برای نخستین بار پس از سال 2004 به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسانند.

بازگشت تیمو باکایوکو از محرومیت خبر خوشی برای لئوناردو ژاردیم است. بوشیلیا، گیدو کاریلو و جبرئیل سیدیبه به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم شان نیستند و این در حالی است که فابینیو به دلیل محرومیت، غایب بزرگ موناکو خواهد بود. جمرسون، توماس لمار و رادامل فالکائو تنها یک کارت زرد تا محرومیت فاصله دارند و از این رو باید مراقب باشند که کارت نگیرند.

در آن سو دورتموندی قرار دارد که طی 13 بازی خارج از خانه خود در فصل جاری تنها 4 بار برنده شده و همین کار زرد پوشان را سخت می کند. حالا و پس از آن حمله دور از انتظار پیش از دیدار رفت، انتظار می رود دورتموند با تمرکز بیشتری پا به این بازی بگذارد؛ ضمن این که مارکو رویس و گونزالو کاسترو دو بازیکن کلیدی تیم به جمع هم تیمی های خود بازگشته اند.

ماریو گوتزه، مارک بارترا و آندره شورله غایبان قطعی و سباستین روده غایب احتمالی دورتموند در این بازی به دلیل مصدومیت خواهند بود.

 

تگ ها


اخبار روز بورسیا دورتموند UEFA Champions League فوتبال