پیش بازی نیوکاسل - لیورپول

لیورپول از ابتدای فصل هنوز نتوانسته به پتانسیلی که از آنها انتظار می رفت برسد و در حال حاضر با کسب 11 امتیاز از 6 بازی در رده ششم جدول قرار گرفته است ......

لیورپول از ابتدای فصل هنوز نتوانسته به پتانسیلی که از آنها انتظار می رفت برسد و در حال حاضر با کسب 11 امتیاز از 6 بازی در رده ششم جدول قرار گرفته است. با توجه به حضور صلاح، مانه، استوریج، فیرمینو و کوتینیو، اینطور از لیورپول انتظار می رفت که این تیم در فاز هجومی بهتر از اینها کار کند و آمار خوبی در گلزنی داشته باشد. ولی به اقرار کلوپ نیز این تیم از فرصت ها و شرایطی که داشته به خوبی استفاده نکرده و نتوانسته نتایجی آنطور که انتظار می رفت رقم بزند.

نیوکاسل نیز که این فصل با بنیتس پا در لیگ برتر گذاشته، با 9 امتیاز از 6 بازی در رده هشتم قرار دارد. آنها فصل را با دو شکست آغاز کردند ولی در ادامه سه پیروزی پیاپی کسب کردند و توانستند خود را در جدول بالا بکشند. با این حال برایتون آنها را در بازی آخر شکست داد و نوار پیروزی های تیم بنیتس را برید. حال آنها در دیداری حساس به مصاف لیورپول خواهند رفت که نتایج جالبی نیز در 6 بازی اخیر دو تیم رقم خورده است.

در حقیقت در این 6 بازی، 2 پیروزی برای نیوکاسل، 2 پیروزی برای لیورپول و 2 تساوی حاصل شده و باید دید که آیا تیمی می تواند تعداد بردهایش را بیشتر کند یا به تعداد تساوی ها افزوده خواهد شد. لیورپول لالانا، باگدان و کلاین را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و دامت و هایدارا قادر به همراهی کلاغ ها نیستند.

ترکیب احتمالی:

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال