پیش بازی نیوکاسل - منچسترسیتی

سیتی که در 17 بازی پیاپی اخیر خود در لیگ برتر به پیروزی رسیده، برای کسب پیروزی هجدهم پا به میدان خواهد گذاشت ولی آنها به خوبی میدانند که چه کار دشواری پیش رو دارند ......

سیتی که در 17 بازی پیاپی اخیر خود در لیگ برتر به پیروزی رسیده، برای کسب پیروزی هجدهم پا به میدان خواهد گذاشت ولی آنها به خوبی می‌دانند که چه کار دشواری پیش رو دارند. روز گذشته منچستر یونایتد ، رقیب اصلی سیتی، مقابل برنلی متوقف شد و در صورت کسب پیروزی، اختلاف امتیاز دو تیم به 15 امتیاز خواهد رسید و می‌توان گفت که دیگر قهرمان لیگ مشخص است. گواردیولا همچنین نیم نگاهی به شکستن رکورد خودش در بایرن دارد و می‌خواهد تعداد بردهای پیاپی اش را به عدد 19 برساند تا با رکورد زمان بایرن برابری کند.
در آن سو، نیوکاسل با 18 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته و فاصله ای با قعر جدول از لحاظ امتیازی ندارد. آنها پس از 4 شکست پیاپی، هفته گذشته توانستند وستهام را شکست دهند و روند شکست های پیاپی را پایان بدهند.
در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای سیتی، 1 تساوی و 1 پیروزی برای نیوکاسل به دست آمده است.سیتیزن ها بنجامین مندی، جان استونز و فودن را در اختیار نخواهند داشت و حضور مانگالا هنوز مشخص نیست. نیوکاسل نیز میتروویچ و گامز را به همراه نخواهد داشت و نمی‌تواند از آنها استفاده کند.

تگ ها


اخبار روز المپیک