پیش بازی پارس جنوبي جم - استقلال خوزستان

پارس جنوبي برخلاف نيمفصل نخست كه از سد هر رقيبي عبور ميكرد، در دور برگشت هنوز طعم برد را نچشيده تا فاصلهاش با صدر جدول بيشتر از آن چيزي شود كه انتظار ميرفت ......

پارس جنوبي برخلاف نيم‌فصل نخست كه از سد هر رقيبي عبور مي‌كرد، در دور برگشت هنوز طعم برد را نچشيده تا فاصله‌‌اش با صدر جدول بيشتر از آن چيزي شود كه انتظار مي‌رفت. شگفت‌انگيزهاي جنوبي كه با بحران‌هاي مالي شديدي دست‌وپنجه نرم مي‌كنند امروز در خانه به دنبال به راه انداختن توفاني جديد هستند تا به انتظار هواداران خود براي چشيدن طعم بردي ديگر، پايان دهند. مهدي تارتار دوست ندارد زحمات نيم‌فصل نخست با ناكامي‌هاي متوالي از بين برود به همين خاطر امروز هرچه در چنته داشته باشد، مي‌گذارد تا از سد استقلال خوزستان انتهاي جدولي بگذرد. پارس كه بيشتر به نظر مي‌رسد از نظر روحي و رواني دچار افت شده باشد با غلبه بر اين مشكل و حمايت طرفداران خونگرم خود اين شانس را دارد تا دوباره براي رسيدن به جاه‌طلبي‌هايي كه در ذهن داشت، تلاش كند. از دست دادن چند مهاجم از جمله نانگ و ارسلان مطهري مي‌تواند دغدغه‌هاي بيشتري براي تارتار در پي داشته باشد. ميزبان هرقدر مهره‌هاي كليدي خود را از دست داد، مهمان بازي امروز به همان اندازه تيمش را با جذب نفرات جديد تقويت كرد و عبدا.. ويسي بعد از برد شيرين هفته قبل برابر پديده، خيلي اميدوار است كه بتواند در سفر به حاشيه خليج فارس هم ببرد و زمينه فرار از سقوط را فراهم كند. استقلال شرايط خطرناكي در جدول دارد و امروز در جم نياز مبرمي به كسب 3 امتياز دارد تا در كورس بقا شانس داشته باشد، از همين‌رو به نظر مي‌رسد ويسي تيمش را در ابتدا براي نباختن سپس براي كسب برد روي ضدحملات برنامه‌ريزي كند.
چهره‌ها
محمد نوري، خريد جديد جمي‌ها، امروز مي‌تواند براي اولين بار با پيراهن شگفت‌انگيزهاي جنوبي به ميدان برود. هافبك باتجربه و پا به سن گذاشته بعد از نيم‌فصل عجيب در تراكتورسازي اميدوار است بتواند در تركيب پارس جنوبي، نقشي كليدي براي خود رقم زده و به شگفتي‌سازي اين تيم كمك كند.
در ميان خريدهاي جديد و زمستاني استقلال خوزستان مي‌توان از دانيال ماهيني در بازي امروز در جم به عنوان چهره نام برد. بازيكني كه در بازگشت به زادگاهش تقابل ديدني با بازيكنان پارس جنوبي خواهد داشت به اين اميد كه دوباره همان مدافع راست كليدي شود كه به پيراهن تيم ملي هم رسيده بود.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال