پیش بازی پاری سن ژرمن - اندرلخت؛ پی اس جی به دنبال دبل در برابر بلژیکی ها

تیم های پاری سن ژرمن و اندرلخت بلژیک از گروه B رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در هفته چهارم، در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

تیم های پاری سن ژرمن و اندرلخت بلژیک از گروه B رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در هفته چهارم، در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پاریسی ها که توانسته بودند در دور رفت رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی، با نتیجه سنگین و قاطع 4_0 از سد اندرلخت بلژیک عبور نمایند،باید در دور برگشت این رقابت ها در ورزشگاه خانگی خود به مصاف نماینده بلژیک بروند.

پاری سن ژرمن تا پیش از این دیدار توانسته است با 9 امنتیاز در صدر جدول گروه B جای بگیرد باری تثبیت صدر نشینی خود در این گروه امشب نیاز مبرم به 3 امتیاز بازی برابر اندرلخت بدون امتیاز در قعر جدول گروه حتمی نماید تا احتمال صعود خود را به دور بعدی این رقابت ها بالاتر ببرد.

این دو تیم تا کنون 4 بار برابر یکدیگر به میدان رفته اند که سهم پی اس جی 2 پیروزی و دو دیدار باقی مانده با نتیجه تساوی به پایان رسیده است؛ قاطع ترین پیروزی پی اس جی به 23 اکتبر سال 2013 باز می گردد که پاریسی ها توانستند با نتیجه 5_0 اندرلخت را مغلوب نمایند.

قضاوت این دیدار که راس ساعت 23:15 دقیقه به وقت ایران برگزار خواهد شد به عهده داوید فرناندز از کشور اسپانیا خواهد بود.

لازم به ذکر است، اندرلخت در این دیدار  اندی ناجار و کارا امبودجی را به دلیل مصدمیت در اختیار نخواهد داشت.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال