پیغام احساسی سون به گومز پیش از جراحی

سون هیونگ مین ستاره تاتنهام که در جدال برابر المپیاکوس موفق به ثبت دبل شد، پس از بازی گفت که از مصدومیت آندره گومز همچنان ناراحت است و با هافبک پرتغالی به گفتگو پرداخته است....

سون هیونگ مین ستاره تاتنهام که در جدال برابر المپیاکوس موفق به ثبت دبل شد، پس از بازی گفت که از مصدومیت آندره گومز همچنان ناراحت است و با هافبک پرتغالی به گفتگو پرداخته است.

به گزارش مدال، یکشنبه شب در جدال دو تیم تاتنهام و اورتون، «سون هیونگ مین» ستاره تاتنهام با تکل خود باعث شد «آندره گومز» هافبک پرتغالی اورتون دچار مصدومیت شدیدی شود.

ستاره اهل کره جنوبی در آخرین اظهارنشر خود در این خصوص گفت: «پیش از پرواز به بلگراد به او پیام دادم و او هم پاسخ من را داد. از آن حادثه کماکان متاسف هستم. فوتبال ورزشی‌ست که بروز چنین اتفاقاتی در آن محتمل است اما هیچکس دوست ندارد شاهد آن باشد. بسیار ناراحتم این اتفاق رخ داد و من در آن نقش داشتم. روزهای سختی بود.»

سون ادامه داد: «به او پیام دادم و از او معذرت خواستم و آرزوی بهترین‌ها را برایش داشتم. وقتی پس از عمل جراحی‌اش به خانه بازگشت پاسخ مرا داد که البته وارد جزئیات آن نمی‌شوم.»

«سون هیونگ مین» از این حادثه هنوز هم شوکه است اما با حمایت بازیکنان تاتنهام، هواداران دو تیم اورتون و تاتنهام و خانواده‌اش توانسته شرایط روحی بهتری پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

بخشیده شدن کارت قرمز سون هیونگ مین

تگ ها


سون هیونگ مین آندره گومز مصدومیت آندره گومز فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس اورتون تاتنهام