پیغام انگیزشی رونالدو برای ستاره‌های یونایتد

به نظر می رسد کریستیانو رونالدو از انگیزه بالایی برای کسب موفقیت در اولدترافورد برخوردار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو بعد از سپری کردن ۱۳ سال درخشان، حالا دوباره به منچستریونایتد بازگشته و قصد دارد روزهای شیرین خود در گذشته را دوباره در ترکیب این تیم تکرار بکند. نشریه دیلی میل با انتشار گزارشی مدعی شد کریستیانو رونالدو هنگام توافق با منچستریونایتد با برونو فرناندز، ستاره پرتغالی این تیم در تماس بوده و از طریق او به بازیکنان یونایتد پیغام داده باید در فصل جاری تنها به دنبابل قهرمان در لیگ برتر بوده و هدف دیگری نداشته باشند.

همچنین رونالدو از برونو فرناندز خواسته به بازیکنان این تیم بگوید به کیفیت و توانایی های خود اطمینان داشته و باور داشته باشند که می توانند در این فصل عنوان قهرمانی در لیگ برتر را از آن خود کنند. شیاطین سرخ هشت سال است در کسب عنوان قهرمانی در لیگ ناکام بوده و در لیگ قهرمانان نیز توفیقی نداشته اند. حالا و با جذب ستاره های مانند رونالدو، هدف این تیم پایان دادن به این روزهای تلخ و قهرمانی در لیگ برتر در فصل جاری خواهد بود.

به نظر می رسد بازیکنان یونایتد نیز از آمدن رونالدو بسیار هیجان زده بوده و حالا از اعتماد به نفس بالایی برای کسب موفقیت در ماه های پیش رو برخوردارند. بازیکنان و کادر فنی یونایتد حالا معتقدند که بهترین ترکیب در لیگ برتر را اختیار داشته و می توانند در این فصل قهرمان لیگ برتر شوند. همچنین آنها علاقه زیادی به رونالدو داشته و از همین حالا آماده تمرین کردن و درخشش در کنار این ستاره پرافتخار در ترکیب یونایتد هستند.

تگ ها


برونو فرناندس کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال