پیغام حسینی به استقلالی‌ها: خداحافظ!

سید حسین حسینی دروازهبان ملی پوش استقلال که فعلا جایی در ترکیب آبیها ندارد از شرایطش ناراضی است و تصمیم دارد از این تیم جدا شود ......

سید حسین حسینی دروازه‌بان ملی پوش استقلال که فعلا جایی در ترکیب آبی‌ها ندارد از شرایطش ناراضی است و تصمیم دارد از این تیم جدا شود.

به گزارش مدال، یک مصدومیت باعث شد تا سیدحسین حسینی دروازه بان ملی پوش استقلال چند بازی ابتدای فصل را از دست بدهد. حسینی در تمرینات پیش فصل استقلال و پیش از دیدار برابر پیکان مصدوم شد تا سه بازی را از دست بدهد و مهدی رحمتی گلر استقلال در لیگ هجدهم شود. رحمتی آنقدر خوش درخشید که شفر او را به حسینی ترجیح داد تا صدای اعتراض گلر جوان بلند شود. روز شنبه و در دیدار معوقه بین استقلال و نفت مسجد سلیمان، همگان بر این باور بودند که شفر به حسینی بازی خواهد داد اما در کمال ناباوری رحمتی درون دروازه استقلال قرار گرفت تا صدای اعتراض حسینی بلند شود. حسینی بعد از این دیدار در جمع خبرنگار گفت نیم فصل از استقلال جدا می شود. حال خبر می رسد که دو تیم اروپایی به گلر معترض استقلالی ها پیشنهاد دادند و او تصمیم دارد نیم فصل قلعه آبی ها را ترک کند. همچنین گفته می شود که استقلال از این انتقال پولی دریافت نمی کند و حق انتقال حسینی برای استقلال صفر است.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال