پیغام خداحافظی عجیب تراشتگن برای لیونل مسی

مارک آندره تراشتگن هم مثل دیگر هم تیمی هایش در بارسا با لیونل مسی خداحافظی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جدایی لیونل مسی از بارسا دو روز پیش تایید شد و فوق ستاره آرژانتینی پس از ۲۱ سال بارسلونا را ترک خواهد کرد. پنجشنبه شب به نظر می رسید خبر تمدید مسی اعلام خواهد شد ولی در عوض دو طرف خبر از قطع همکاری با یکدیگر دادند. مشکلات مالی بارسا و عدم انفعال لالیگا دلیل اصلی تمدید نشدن قرارداد مسی بود.

بسیاری از هم تیمی های لیونل مسی با او خداحافظی کرده اند و یکی از آنها مارک آندره تراشتگن گلر آلمانی کاتالان ها بود.

پیام او اما نسبت به دیگر بازیکنان بارسا متفاوت و تا حدی عجیب بود.

تراشتگن که به صراحت لهجه معروف است، برای مسی نوشت:« لئو، برای من بازی کنار تو طی این همه سال، افتخار بزرگی بود. باهم جام ها و افتخارات زیادی را حشن گرفتیم و لحظات مهمی را زندگی کردیم. با اینکه برخی مواقع اشتراک نظر نداشتیم، همیشه در یک مسیر بودیم و سوای بردها و باخت ها، هر کدام کنار هم به انسانی بهتر بدل شدیم و رشد کردیم. در تیم همه زندگی ات تاریخ سازی کردی و یک افسانه واقعی فوتبال هستی. تو بی همتایی و هیچ فوتبالیستی به تو نزدیک نخواهد شد. لئو تو فوتبال را تغییر دادی و برای تو و خانواده ات بهترین ها را آرزو دارم. ممنون.»

تراشتگن و مسی شش سال کنار هم بازی کردند و سنگربان آلمانی در پیام خداحافظی خود برای مسی فاش ساخت که با هم اختلاف نظراتی داشتند تا به نوعی شایعاتی که در چند مقطع منتشر شده بود، تایید شوند.

تگ ها


مارک آندره ترشتگن لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال