پیغام روشن رئیس لالیگا برای مدیر بعدی بارسا

خاویر تباس از مدیر بعدی بارسلونا خواست که بحث استقلال طلبی کاتالونیا را کنار بگذارد....

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته بود که اعلام شد کمپانی فایزر در آمریکا توانسته به واکسنی بر علیه کرونا دست یابد که ۹۰ درصد شانس موفقیت خواهد داشت. هنوز تا عرضه نهایی این واکسن زمان باقی است اما این خبر امیدوارکننده ای به خصوص در عرصه ورزش بود.

رقابت های فوتبال و دیگر ورزش ها ماه هاست که بدون تماشاگر به انجام می رسند و این اتفاق ضربه اقتصادی سنگینی به باشگاه ها زده است.

خاویر تباس رئیس لالیگا در مورد زمان بازگشتن هواداران به ورزشگاه ها گفت:« هر هفته که بازی ها بدون تماشاگر انجام می شود، یک ضربه اقتصادی به باشگاه ها وارد می شود. ساخت واکسن کرونا خبر خوبی بود و ما بی صبرانه منتظر نهایی شدنش هستیم. واکسن برای گروه های پرخطر و افراد مسن باعث خواهد شد تا از تراکم بیماران در مراکز بهداشتی کاسته شده و به تدریج فضا به حالت عادی برگردد. در این صورت ما نیز به فکر صدور مجوز بازگشت هواداران به ورزشگاه ها خواهیم بود.»

رئیس بعدی بارسا ۲۴ ژانویه مشخص خواهد شد. انتخابات ریاست بارسلونا در این تاریخ به انجام خواهد رسید و تباس برای مدیر بعدی بارسا پیغام روشنی دارد:« از رئیس بعدی بارسا یک چیز می خواهم. اینکه برای او بارسلونا یک باشگاه صرفا ورزشی باشد و در خدمت احزاب سیاسی نباشد. او باید بحث استقلال طلبی را رها کند و به مسائل ورزشی تکیه کند.»

تگ ها


بارسلونا