پیغام غیرمستقیم راموس برای پرز؛ با شرایطم کنار بیایید

سرخیو راموس این حق را به دست آورده تا در مذاکرات تمدید، شرایط خودش را به باشگاه تحمیل کند....

به گزارش "ورزش سه"، روند تمدید قرارداد سرخیو راموس به کندی پیش می رود و در حال حاضر هیچ مذاکره ای بین دو طرف در جریان نیست. فوریه گذشته بود که مشخص شد باشگاه رئال هرگز هیچ تماسی با رنه راموس برادر سرخیو به منظور تمدید قرارداد نداشته و با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال، باشگاه موضوع تمدید قراردادها را به بعد موکول کرد.

قرارداد سرخیو راموس ژوئن ۲۰۲۱ و زمانی که ۳۵ ساله خواهد بود، به اتمام می رسد و سران رئال معتقدند در طول فصل آینده فرصت برای گفت و گو خواهند داشت. در صورت شروع مذاکرات، رئال پیشنهاد تمدید سال به سال را ارائه می دهد؛ در حالی که گفته می شود تمایل راموس به تمدید دو ساله است.

امروز مارکا گزارش داد که هنوز تماسی با رنه راموس برای تمدید قرارداد سرخیو گرفته نشده و تنها گفت و گوی اخیر باشگاه با راموس در مورد کاهش دستمزد مجدد بازیکنان است. به دلیل عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه ها که حداقل تا پایان نیم فصل اول لالیگا خواهد بود، باشگاه رئال مادرید قصد کاهش دستمزدها را دارد. در دوران قرنطینه نیز یک مرحله شاهد کاهش دستمزد بازیکنان بودیم و این دومی خواهد بود.

رابطه بین راموس و فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال بسیار خوب است و رئیس پس از مسجل شدن قهرمانی رئال در لالیگا گفته بود که راموس مادام العمر در باشگاه خواهد ماند.

کاپیتان رئال که اخیرا در مورد قضیه جدایی مسی از بارسا گفته بود، او این امتیاز را به دست آورده تا در مورد آینده اش تصمیم گیرد، قطعا خودش نیز چنین عقیده ای دارد. راموس خواهان تمدید دو ساله است و رئال اگر تمایل به حفظ کاپیتان خود دارد، باید با شرایط او کنار بیاید.

راموس با دو گلی که در بازی اسپانیا و اوکراین به ثمر رساند نیز نشان داد که در تعطیلات تابستانی از فرم بدنی خوب خود فاصله نگرفته و رئال بهتر است هر چه زودتر برای تمدید با او اقدام کند بدون اینکه ۳۴ سال سن او را یک مانع جدی در این راه بداند.

تگ ها


تیم ملی اسپانیا فلورنتینو پرز سرخیو راموس رئال مادرید