پیغام غیر مستقیم «زبان آمار» به کاپیتان پرسپولیس برای بازنشستگی

دیگر قرار گرفتن در ترکیب ثابت برای کاپیتان پا به سن گذاشته پرسپولیس به راحتی مقدور نیست و به نظر می‌رسد سید جلال به دوران بازنشستگی نزدیک شده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مدتهاست زمزمه‌های خداحافظی سید جلال حسینی در پایان فصل سر زبان‌ها افتاده و گرچه هرگز این بازیکن باتجربه حاضر نشده در این خصوص اظهار نظر کند، اما برخی شواهد نشان می‌دهد کاپیتان ۳۹ ساله سرخ ها به پایا خط در دوران بازیگری نزدیک شده است.

سیدجلال یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است که عناوین قهرمانی زیادی را با تیم های مختلف در لیگ برتر کسب کرده و با پرسپولیس هم جام های زیادی را بالای سر برده است.

پرسپولیس در نیم فصل دوم ۹ بار به میدان رفته و سید جلال در ۵ بازی از این ۹ بازی فرصت حضور در میدان را پیدا کرده است که تنها ۳ بازی در ترکیب ثابت قرار گرفته و در دو بازی به عنوان بازیکن جانشین در آخرین دقایق بازی از نیمکت ذخیره‌ها به زمین رفته است و در ۴ بازی اصلا حضور نداشته است.

این مدافع باتجربه در دیدار مقابل پارس جنوبی جم، سپاهان، شهرخودرو و شاهین اصلا مورد استفاده قرار نگرفته و در ۳ بازی مقابل تراکتور، صنعت نفت و استقلال در ترکیب ثابت به میدان رفت و به طور کامل بازی کرد.

حسینی باتجربه یکبار مقابل نساجی در دقیقه ۸۵ از روی نیمکت به زمین رفت و جانشین محسن ربیع خواه شد و یکبار هم مقابل پیکان در اوقات تلف شده بازی به میدان رفت و جای علیپور را گرفت.

همین یک دقیقه بازی مقابل پیکان، تنها حضور او در ۴ بازی آخر سرخ پوشان است که به نظر می‌رسد با این آمار می‌توان  چنین گمانه زنی کرد که سید جلال رفته رفته به پایان دوران بازیگری نزدیک شده است و چه بسا زمزمه هایی که در خصوص خداحافظی او در پایان فصل به گوش می رسد، به واقعیت تبدیل شود. 

حسینی در نیم فصل نخست هم تنها در ۷ بازی مقابل پارس جنوبی، تراکتور، پیکان، فولاد، نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن و سایپا به میزان ۵۴۷ دقیقه در میدان حضور یافت.

بیشتر بخوانید:

عذرخواهی و قول چندباره رسول پناه به «رسن»/ تمدید قرارداد در ابهام

همه چیز از نقش جهان شروع شد/ پرواز پرسپولیس با بال‌های سپاهان

 

 

بیشتر بخوانید:

عذرخواهی و قول چندباره رسول پناه به «رسن»/ تمدید قرارداد در ابهام

همه چیز از نقش جهان شروع شد/ پرواز پرسپولیس با بال‌های سپاهان

 

 

تگ ها


سید جلال حسینی تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال