پیغام ویژه رونالدو به مسئولان یووه برای جذب لوکاکو

رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که کریستیانو رونالدو در پیغامی ویژه به مسئولان یوونتوس از اقدام و تصمیم آنها برای جذب رملو لوکاکو تشکر و از حضور این ستاره در تورین استقبال کرده است....

به گزارش مدال؛ بر اساس ادعای منابع نزدیک به باشگاه یوونتوس، پس از شروع مذاکرات مسئولان بیانکونری با مسئولان باشگاه منچستریونایتد برای انتقال «روملو لوکاکو» به تورین، «کریستیانو رونالدو» فوق‌ستاره پرتغالی بانوی پیر در پیامی ویژه به مسئولین باشگاه از این اقدام آنها استقبال و تقدیر کرده است. در این پیغام او حس فداکاری لوکاکو را تحسین کرده و اعلام داشته که از بازی در کنار او لذت خواهد برد.

یوونتوس لوکاکو را به عنوان مهاجم مرکزی خود برای سیستم 3-3-4 در نظر گرفته و برای جذب او حاضر است حتی «پائولو دیبالا» را به انگلیس بفرستد. در همین راستا گفته می‌شود که شب گذشته ماریانو - برادر و مدیر برنامه دیبالا -‌ برای ملاقات روسای شیاطین‌سرخ به لندن سفر کرده.

با توجه به تغییرات یوونتوس در خط حمله و بالا رفتن سن «ماریو مانژوکیچ» و «گونسالو ایگواین» که هر دو بیش از 30 سال سن دارند؛ لوکاکو 26 ساله گزینه مورد علاقه بیانکونری است. او با توجه به قدرت و توانایی گلزنی‌اش از سوی سران بانوی پیر به چشم مانژوکیچِ جوان دیده می‌شود.

در این بین اما فرصت نقل‌وانتقالات انگلیس روز هشتم آگوست به اتمام می‌رسد و یوونتوس باید برای خرید لوکاکو سریع اقدام کند.

بیشتر بخوانید:

معاوضه لوکاکو – دیبالا؛ جنگ روانی یووه و اینتر!

تگ ها


روملو لوکاکو بانوی پیر کریستیانو رونالدو پیغام رونالدو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات روملو لوکاکو کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال