پیغام ویژه پاری‌سن‌ژرمن به رئال در خصوص معاوضه نیمار

در فاصله چند روز مانده به پایان مهلت نقل‌وانتقالات اروپا، مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در خصوص انتقال نیمار به رئال مادرید، به مسئولان این باشگاه پیام ویژه‌ای ارسال کردند....

در فاصله چند روز مانده به پایان مهلت نقل‌وانتقالات اروپا، مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در خصوص انتقال نیمار به رئال مادرید، به مسئولان این باشگاه پیام ویژه‌ای ارسال کردند.

به گزارش مدال؛ با انتقال «فیلیپه کوتینیو» به بایرن مونیخ می‌توان پرونده انتقال «نیمار جونیور» به بارسلونا را تا حدودی زیادی منتفی دانست و پاریسی‌ها به علم به این موضوع و علاقه جهت فروش ستاره برزیلی‌شان، پیغام ویژه‌ای به مسئولان باشگاه رئال مادرید ارسال کرده‌اند.

بر اساس ادعای «موندو دیپورتیوو» پاریسی‌ها به مادریدی‌ها اعلام کرده‌اند که برای انتقال نیمار جونیور به «سانتیاگو برنابئو» به جای پول نقد حاضر به معاوضه ستاره برزیلی با «رافائل واران» و «وینیسیوس جونیور» هستند. البته موندو مدعی شده که این پیشنهاد از طرف کهکشانی‌ها رد شده اما آنها حاضر به مذاکرات بیشتر در این خصوص شده‌اند.

اکنون و در حالی که تنها چند روز به پایان مهلت نقل‌وانتقالات اروپا باقی مانده، باید دید سرنوشت ستاره برزیلی در نهایت چگونه رقم خواهد خورد.

بیشتر بخوانید:

توخل پس از شکست پاری‌سن‌ژرمن: برای نیمار جانشین نخریم او جایی نمی‌رود