پیغام پرسپولیس به کالدرون درباره جذب طارمی /سرمربی اولویت بندی کرد

باشگاه پرسپولیس به کالدرون سرمربی تیم اطلاع داد که جذب مهدی طارمی منتفی شده است و کالدرون نیز از باشگاه درخواست کرد تا به سراغ گزینه‌های خارجی بروند....

باشگاه به کالدرون  گفته بوده علاوه بر پیگیری جذب مهاجم خارجی  روی جذب یک مهاجم داخلی و ملی پوش(طارمی) امیدهایی داریم اما دو روز قبل به سرمربی پرسپولیس گفته شد جذب این مهاجم فعلا منتفی است و به همین دلیل  تمرکز روی جذب مهاجم خارجی بیشتر از قبل شده است.

به گزارش خبرنگار مدال، کالدرون  دیروز هم به صراحت گفته بود باید ببینیم باشگاه برای جذب مهاجم چه می کند. کالدرون به ادعای برخی رسانه ها خودش هم مهاجمانی از کامرون، لیبریا و به گفته  یک مقام آگاه در باشگاه  سه مهاجم معرفی کرده بوده و اولویت اصلی را به جذب یکی از آنها داده . 
همانطور که قبلا خبر داده شد یک مهاجم ازبکستانی به نام  تمورخودژا عبدوخولیکوف که در لوکوموتیو تاشکند بوده و رزومه نسبتا  خوبی هم داشته هم مدنظر بوده اما مشخص نیست که او  گزینه جدی است یا جذب او منتفی شده است.
ایرج عرب و نبی جذب مهاجم را به شدت مخفیانه و سکرت پیگیری می کنند تا لو رفتن نام گزینه منجر به افزایش قیمت و یا جلوگیری از توافق نهایی نشود. باشگاه به همین دلیل نام هیچ یک از گزینه های مطرح شده در رسانه ها را تایید یا تکذیب نمی کند و حتی بازیکنان مطرح تیم و یا برخی اعضای کمیته نقل و انتقالات باشگاه هم نمی دانند کدام مهاجم خارجی گزینه نهایی است. باید دید در نهایت چه مهاجمی، با چه کیفیتی و چه قیمتی جذب می شود. فعلا جذب یک مهاجم صرب اولویت اول باشگاه پرسپولیس است.

بیشتر بخوانید:

مهاجم صرب گزینه اصلی پرسپولیس در خط‌حمله/ وضعیت او امروز مشخص می‌شود

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس طارمی کالدرون مهاجم جدید پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال