پیوستن سامان قدوس به باشگاه فرانسوی درهاله ای از ابهام

سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس درباره مطرحشدن انتقالش به تیم رن فرانسه میگوید: الان آنطور که مردم فکر میکنند چیزی روشن نیست ......

 سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس درباره مطرح‌شدن انتقالش به تیم رن فرانسه می‌گوید: الان آن‌طور که مردم فکر می‌کنند چیزی روشن نیست. این‌طور باید بگویم که دانیل کیندبرخ (رئیس باشگاه اوسترشوندس) پیشنهاد باشگاه رن فرانسه را پذیرفت. به آنجا می‌روم تا از باشگاه دیدن کنم و پس از آن باید ببینم چه می‌شود.

در این میان باشگاه اوئسکا اسپانیا تهدید به شکایت از باشگاه اوسترشوندس سوئد و سامان قدوس به فیفا در صورت انتقالش به تیم رن فرانسه کرده است. این باشگاه حاضر در لالیگا چند روز قبل قراردادی را با سامان قدوس در سفری که این ملی‌پوش ایرانی به اسپانیا داشت امضا کرد و تصاویر آن نیز به صورت گسترده‌ای منتشر شدند.

سامان قدوس از پاسخ به این پرسش که چه مدارکی را در اسپانیا با باشگاه اوئسکا امضا کرده است امتناع ورزید و گفت: این مساله‌ای میان من و باشگاه اوئسکا است که چه چیزی را امضا کردم.

باشگاه رن فرانسه قرار است با پرداخت مبلغ 3.5 میلیون یورو سامان قدوس را از اوسترشوندس سوئد به خدمت بگیرد. همچنین 20 درصد مبلغ قرارداد قدوس در صورت انتقال از رن فرانسه به تیم دیگری در آینده نیز به باشگاه سوئدی تعلق خواهد گرفت.

تگ ها


سامان قدوس فوتبال