پیوستن ستاره منچستریونایتد به اینتر قطعی شد؟

به احتمال فراوان، ستاره شیلیایی منچستریونایتد به زودی در آزمایش پزشکی اینتر شرکت خواهد کرد...

 به گزارش مدال، داستان الکسیس سانچز و اینتر، به زودی نهایی می شود. مذاکرات اینتر و منچستریونایتد بر سر انتقال قرضی رایگان و حق خرید ۱۵ میلیون یورویی، به خوبی پیش رفته و به نظر می‌رسد باید سانچز را در پیراهن اینتر تصور کنیم.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، توافق کلی با منچستریونایتد حاصل شده و تنها جزئیات باقی مانده است. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، الکسیس سانچز روز سه شنبه برای پشت سر گذاشتن آزمایش پزشکی راهی ایتالیا خواهد شد. ستاره ۳۰ ساله و شیلیایی منچستریونایتد که در سال ۲۰۱۷، رکورد تاثیرگذاری در ۴۸ گل در یک فصل را برای آرسنال ثبت کرد، هرگز دوران خوبی در اولدترافورد نداشت و حالا آماده است دوباره به ایتالیا برگردد و فوتبالش را احیا کند.

طبق توافق، قرار است منچستریونایتد بخشی از حقوق الکسیس سانچز را هم پرداخت کند اما این عدد هنوز مشخص نیست. لازم به ذکر است که با توجه به قوانین جدید مالیاتی در ایتالیا، مبلغ دستمزد وی در ایتالیا، ۶۶ درصد چیزی است که در بریتانیا باید یک باشگاه پرداخت می‌کرد.

اخبار مرتبط:

اینتر دست از سر یونایتد بر نمی‌دارد؛ کونته به دنبال جذب ستاره نامدار

تگ ها


اخبار نقل و انتقلات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره شیلیایی نراتزوری الکسیس سانچز منچستر یونایتد اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال