پیوستن گریزمان به پاری‌سن‌ژرمن قطعی شد؟

ستاره فرانسوی ظاهرا با پاریسی‌ها به توافق رسیده است...

آنتوان گریزمان احتمالا راهی پاری‌سن‌ژرمن خواهد شد.

به گزارش مدال، به نقل از دیاریو اسپورت، آنتوان گریزمان چندی پیش در یک پیام ویدیویی فاش ساخت که تابستان از اتلتیکو جدا خواهد شد. او سال گذشته نیز قصد داشت راهی بارسا شود ولی در نهایت ترجیح داد قراردادش را با اتلتیکو تمدید کند؛ هرچند که خیلی زود فاش شد، بند فسخ او در اول جولای 2019 از 200 به 120 میلیون یورو کاهش خواهد یافت که از آن به عنوان چراغ سبزی از سوی اتلتیکو برای جدایی ستاره فرانسوی تعبیر شد.

در واقع اگر اتلتیکو قصد حفظ گریزمان را داشت، بند فسخ 200 میلیونی او را کاهش نمی‌داد. پس از ناکامی اتلتیکو در فصل گذشته، مطابق انتظار، گریزمان تصمیم به جدایی گرفت ولی فعلا مقصد بعدی خود را اعلام نکرده است.

منابع نزدیک به گریزمان ادعا می‌کردند که این بازیکن به بارسا خواهد پیوست ولی اکنون مشخص شده است که او چند روز پیش با ناصر الخلیفی، مدیر PSG مذاکراتی داشته و با وی پیش قرارداد هم امضا کرده است.

پی اس جی منتظر اول جولای است تا با پرداخت رقم 120 میلیون یورو این بازیکن را به خدمت گرفته و جانشین ادینسون کاوانی کند. به نظر پس از مخالفت ستاره‌های بزرگ بارسا همچون مسی و سوارز با جذب گریزمان، ستاره فرانسوی مقصد خود را تغییر داده است.

گریزمان شب گذشته در مصاحبه با تله فوت و در پاسخ به سوالی در مورد آینده اش گفته بود: "می‌دانم فصل بعد کجا بازی خواهم کرد و اینکه چه فداکاری‌هایی باید برای این کار انجام دهم. فعلا باید کمی بیشتر صبر کنم ولی خیلی زود همه چیز مشخص خواهد شد."

اخبار مرتبط:

جذب گریزمان، توهین به بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی ستاره فرانسوی دیاریو اسپورت ناصر الخلیفی آنتوان گریزمان پاری سن ژرمن لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال