پیوس: ۱۰ امتیاز از ۵ بازی می‌خواهیم

سرمربی چوکا تالش امیدوار است در ادامه فصل نتایج بهتری کسب کنند....

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد پیوس پس از تساوی لحظه آخری نود ارومیه مقابل چوکا تالش اظهار کرد: بازی سنگینی داشتیم چراکه امتیاز نود ارومیه پایین‌تر از ما بود و انتحاری بازی می‌کردند. هدف آنها استفاده از توپ‌های سوم بود که از این موضوع اطلاع کامل داشتیم.

او ادامه داد: به خوبی وسط زمین را در اختیار داشتیم و هر زمانی که اراده می‌کردیم، به کناره‌ها می‌رفتیم و ارسال‌هایی انجام دادیم. می‌دانستیم که روی ضربات ایستگاهی و اوت ضعف دارند که روی همین موضوع در هفته اخیر کار کردیم و به گل هم رسیدیم.

سرمربی چوکا تالش اضافه کرد: به نظرم بچه‌های ما خیلی خوب بودند، با تمام توان بازی کردند و دست‌شان درد نکند. یک امتیاز هم برای ما ارزشمند است و سعی می کنیم تا در دیدارهای آینده نیز نتایج خوبی بگیریم. این بچه‌ها با تمام وجود کار می‌کنند و فعل خواستن را صرف کردند. همه همدل شدیم تا بتوانیم تیم را حفظ کنیم.

پیوس یادآور شد: کار خیلی سختی داریم و فقط خدا باید کمک کند؛ من هم هرچه در توان دارم برای موفقیت تیم به کار می‌گیرم. شک نکنید ما در لیگ یک می‌مانیم. بازی‌های تیم نود ارومیه سخت است و نفرات کمی روی نیمکت ذخیره دارد ولی ما روی نیمکت و در زمین بازیکنان خوبی داریم و ان‌شاالله رقبای رو در رو را شکست می‌دهیم و موفق می شویم.

او با اشاره به دیدارهایی که پیش رو دارند، عنوان کرد: ان‌شاالله اگر از پنج مسابقه آینده ۱۰ امتیاز بگیریم، در لیگ یک می مانیم.

تگ ها


فرشاد پیوس