پیوس : تیم با یک بازی منطقی برنده شد

آقای گل سابق فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس به تمجید از عملکرد مهدی طارمی پرداخت ......

 آقای گل سابق فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس به تمجید از عملکرد مهدی طارمی پرداخت.

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، فرشاد پیوس، مهاجم سابق پرسپولیس به تمجید از عملکرد مهدی طارمی که توانسته در جدال برابر الوحده پرداخت و روحیه و عملکرد فنی این مهاجم را عامل موفقیت سرخپوشان دانست.

فرشاد پیوس در خصوص پیروزی برابر الوحده و صعود به مرحله بعدی گفت: به همه هواداران تبریک می گویم. تیم یک بازی حساب شده و منطقی انجام داد و با مدیریت خوب میدان توانست تاکتیک خودش را به حریف تحمیل کند. خط هافبک تیم یک روز خوب سپری کرد و توانست هم بازی حریف را تخریب کند و هم خط حمله را به خوبی تغذیه کند. سروش رفیعی کلاس بالای فوتبال خودش را با پاس های مهندسی شده یک بار دیگر نشان داد. کمال کامیابی نیا هم مرکز زمین را به خوبی مدیریت می کرد و روز خوبی داشت.

آقای گل سابق پرسپولیس در خصوص مهدی طارمی نیز گفت: مهدی توانست با انگیزه بالا و دوندگی خوب در زمین خط دفاع حریف را آزار دهد. او انگیزه زیادی داشت تا فشار انتقادات را از روی خود بردارد و با کمک به صعود پرسپولیس در انجام این کار موفق عمل کرد.

پیوس در خصوص بازی جوانمردانه الهلال که نقش پررنگی در صعود پرسپولیس داشت گفت: در هفته گذشته حرف های زیادی مطرح شد که الهلال و الریان تبانی می کنند و خود ما هم می ترسیدیم ولی این تیم نشان داد به فوتبال حرفه ای و جوانمردانه پایبند است و آنها هم تا حدودی در صعود پرسپولیس سهیم بودند. البته الهلال برای خودش بازی کرد و به دنبال سرگروهی و روبرو نشدن با لخویا بود و کارش را به خوبی انجام داد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال