پیوس : خرید منشا عالی بود

به گزارش مدال به نقل از فرشاد پیوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص جذب گادوین منشا توسط باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خبر خیلی خوبی بود و به هواداران تبریک می گویم ......

به گزارش مدال به نقل از فرشاد پیوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص جذب گادوین منشا توسط باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خبر خیلی خوبی بود و به هواداران تبریک می گویم ...

به گزارش مدال به نقل از فرشاد پیوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص جذب گادوین منشا توسط باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خبر خیلی خوبی بود و به هواداران تبریک می گویم. من بازی های منشا در فصل گذشته را با دقت دیدم و این بازیکن یکی از بهترین خارجی های لیگ برتر ایران است و شاید بتوان گفت بهترین خرید 10 سال اخیر پرسپولیس است. مطمئن باشید چیزهای زیادی از او در فصل آینده خواهید دید.

وی افزود: درخشش این بازیکن در تیمی مثل پیکان نشان از نبوغ او دارد و ببینید در تیمی مثل پرسپولیس که بهترین هافبک ها را در اختیار دارد چطور عمل خواهد کرد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد تداخل وظایف منشا و طارمی در ترکیب پرسپولیس گفت: بعید می دانم مشکلی باشد و برانکو با چشم باز و بر اساس نیازش خرید می کند و حتما فکری برای استفاده از هر دو مهاجمش خواهد داشت.

پیوس در پایان در مورد اینکه کدام مهاجم فوتبال ایران در حال حاضر شبیه خودش بازی می کند گفت: این را مردم باید بگویند ولی هیچ مهاجمی در حال حاضر من را یاد خودم نمی اندازد. زمان ما سبک فوتبال با امروز فرق داشت و نمی شود مقایسه کرد.