پیوس: رامین معرفت به خرج داد تیم را تنها نگذاشت

پیوس می‌گوید حضور رامین رضاییان قدرت تهاجمی پرسپولیس را بیشتر خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرشاد پیوس که قبل از دیدار سرخ پوشان مقابل نساجی در تمرینات این تیم حضور یافته بود، با اشاره به دیدارش با کادر فنی و بازیکنان گفت: من هم به عنوان پیشکسوت و هم در جایگاه هوادار پرسپولیس همیشه دغدغه تیم را دارم و شرایط به گونه ای بود که حس کردم می توانم با حضور در تمرینات به بچه ها روحیه بدهم.

مهاجم اسبق پرسپولیس درباره محتوای صحبت هایش با گل محمدی گفت: کادرفنی ما دست تنهاست و مشکلات زیادی دارند. شما دیدید با توجه به نیازهای تیم، تنها دو بازیکن جذب شد. کادر فنی نباید دلهره و نگرانی های اینچنینی داشته باشد و می بایست همه تمرکزش روی مسائل فنی باشد. تیم تنها 35 درصد دریافتی داشته و این قابل قبول نیست. ما هنوز مهاجم نداریم و این از نگرانی های مهم یحیی بود.

پیوس با انتقاد از باز و بسته شدن سریالی پنجره نقل و انتقالات تیم تصریح کرد: واقعا این مسائل روح و روان تیم را بهم می ریزد و باعث نگرانی هواداران می شود. این ارثیه از مدیران قبلی باقی مانده و همینطور هم دست به دست می شود! اتفاقا اینجاست که آقای درویش باید نشان بدهد که مرد میدان است و کاری بکند.

وی در خصوص انتخاب درویش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه عنوان کرد: خب ایشان خیلی سال بود که اطراف تیم بود و بالاخره توانست به این پست هم برسد. به نظرم ایشان آدم بدی نیست ولی این کافی نیست و آقای درویش باید در عمل نشان بدهد که توان او متناسب با نام و اعتبار پرسپولیس است.

پیشکسوت پرسپولیس شرایط بدهی و مشکلات اقتصادی سرخابی ها را فاجعه بار دانست و گفت: بدهی های سرسام آوری وجود دارد و باید وزیر ورزش از ظرفیت خود در هیئت دولت استفاده کند و بودجه مناسبی به دو باشگاه تزریق شود. بی تعارف باید بگویم که خود آقای سجادی بهتر از ما می داند بدون پول نمی توان مدیریت کرد. نمایندگان مجلس هم می توانند به موضوع ورود کرده و راه حل مناسبی را تدبیر کنند.

پیوس با ابراز خوشحالی از فراهم شدن مقدمات ورود سرخابی ها با بورس خاطرنشان کرد: این موضوع خیلی زودتر از اینها باید عملیاتی می شد و حالا این فرصت مناسبی برای بخش خصوصی است تا بتواند به عرصه وارد شود. امیدوارم شرایط به گونه ای باشد تا برند دو تیم تقویت شود و هم چرخه اقتصادی دو باشگاه به شرایط ایده آل و قابل قبولی ارتقاء یافته و به درآمدزایی برسند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در مورد بازگشت رامین رضاییان به تیم گفت: در شرایطی که پنجره های نقل و انتقالاتی دائما در حال باز و بسته شدن بود، رامین معرفت به خرج داد و تیم را تنها نگذاشت. من فوتبال او را خیلی دوست دارم، بازی رو به جلو، قدرت بالای پاس و شم گلزنی اش از او یک بازیکن منحصر به فرد ساخته و ان شاء الله بتواند کمک حا تیم در ادامه راه باشد.

پیوس در پایان ضمن تعریف و تمجید از عملکرد سرخ پوشان مقابل نساجی درباره دیدار آینده این تیم مقابل آلومینیوم گفت: با بازگشت ترابی و عالیشاه شرایط بهتر می شود و می توانیم روی سه امتیاز این بازی خانگی حساب کنیم. هرچند تیم آلومینیوم تیم باهوشی است و فوتبال روانی بازی می کند. بچه ها باید هوشیار باشند تا غافگیر نشوند. می توانیم با تمرکز و ارایه بازی خوب، انتقام بازی رفت را از این تیم بگیریم.

تگ ها


فوتبال ایران فرشاد پیوس رامین رضائیان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال