پیوس: پرسپولیس کار آسانی نخواهد داشت

پیشکسوت پرسپولیس مدعی شد که این تیم در جدال با حریف لیگ اولی خود نباید غافلگیر شود و آنها با انگیزه بالاتر به دنبال نتیجه در این جدال خواهند بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرشاد پیوس که امروز در دیداری سخت و حساس تیمش برابر گل گهر سیرجان قرار خواهد گرفت، ابراز امیدواری کرد مقابل این حریف مدعی تیمش نمایش قابل توجهی به اجرا بگذارد. 

به بهانه دیدار پرسپولیس مقابل ویستاتوربین و با توجه به اینکه او در فصل گذشته هدایت ویستاتوربین را عهده‌دار بود با وی گفتگو داشتیم. او درباره شرایط پرسپولیس می‌گوید: مسلما این یک دیدار ویژه برای ویستاتوربین محسوب می‌شود. تیمی که طی فصول اخیر نشان داده از جاه طلبی بزرگی برخوردار است و صعود آنها طی دو فصل اخیر از دسته‌های پایین‌تر نشان دهنده همین انگیزه است. 

وی ادامه داد: ویستاتوربین از بازیکنان جوان و آینده‌داری برخوردار است که قطعا از بالاترین انگیزه برای این بازی برخوردار هستند و نمایش در استادیوم آزادی و برابر پرسپولیس برای آنها یک ویترین بزرگ برای ساختن آینده‌شان محسوب می‌شود. موضوعی که باعث می‌شود یک تلاش بزرگ را برابر قهرمان ۵ دوره اخیر فوتبال ایران به نمایش بگذارند. پرسپولیس باید مراقب این موضوع باشد و انگیزه حریف آنها را با غافلگیری بزرگی مواجه نکند. 

پیشکسوت پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم در جام حذفی گفت: این فصل مدعیان بزرگی در فوتبال ایران حضور دارند و پرسپولیس نیز قطعا یکی از اصلی‌ترین مدعیان جام محسوب می‌شود. با این حال همانطور که گفتم پرسپولیس نباید اجازه بدهد برابر حریف باانگیزه و انرژیک خود غافلگیر شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران ویستا توربین تهران فرشاد پیوس دسته یک فوتبال ایران پرسپولیس جام حذفی فوتبال