پیوس: کی روش فقط به دنبال منفعت شخصی خودش است

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران گفت: کسب مقام قهرمانی در جام ملتها بسیار مهم است و کیروش باید در این رقابتها با تیم ملی قهرمان شود ......

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران گفت: کسب مقام قهرمانی در جام ملت‌ها بسیار مهم است و کی‌روش باید در این رقابت‌ها با تیم ملی قهرمان شود.

به گزارش مدال، فرشاد پیوس درباره صحبت‌های اخیر کی‌روش بویژه اینکه گفته تیم ملی برای قهرمانی در جام ملت‌های امارات کارش سخت است، اظهار داشت: به نظرم سرمربی تیم ملی شورش را درآورده است، توهین می‌کند و اصلا مربیان ایرانی را قبول ندارد. کی‌روش فرد خود خواهی است.
وی افزود: در گذشته از او و عملکردش دفاع می‌کردم، اما این مربی برای ما قهرمانی کسب نکرده است. کی‌روش فقط اعتراض می‌کند و به دنبال منفعت شخصی خودش است و می‌خواهد به دنیا بگوید که تیمش را به جام جهانی برده است، کم گل خورده و باخت نداشته است. این مربی خودش را به بیراهه می‌زند، به نظرم من باید وزارت ورزش ورود کند و جلوی حرف‌های کی‌روش را بگیرد.
پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه تصریح کرد: کی‌روش دیگر در تیم ملی نباشد بهتر است، چون در اکثر مواقع با مربیان و بازیکنان دعوا دارد و به تیم ملی لطمه می‌زند. من در گذشته از او حمایت می‌کردم، اما رفتار‌های او دیگر قابل قبول نیست.
پیوس یادآور شد: حتی مردم، هواداران و فوتبال دوستان هم نسبت به گذشته دیدشان تغییر کرده و محبوبیت او در بین مردم کمتر شده است. یکی باید ترمز سرمربی تیم ملی را بکشد. کسب مقام قهرمانی در جام ملت‌ها بسیار مهم است و کی‌روش باید در این رقابت‌ها با تیم ملی قهرمان شود.
وی ادامه داد: برانکو سرمربی پرسپولیس با دستان بسته و نداشتن بسیاری از بازیکنان، پرسپولیس را به اینجا رسانده، اما کی‌روش با این همه بازیکنان و امکانات چه کرده است. سرمربی تیم ملی حرف زیاد می‌زند و باید فقط برای ما قهرمانی بیاورد.
پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص دعوت ۲ بازیکن از پرسپولیس به تیم ملی فوتبال اظهار داشت: کی‌روش با برانکو لج کرده است و لطمه این لجبازی را بازیکنان پرسپولیس متحمل می‌شوند. اگر این بازیکنان که هم‌اکنون در پرسپولیس هستند در تیمی دیگر به غیر از پرسپولیس حضور داشتند الان به تیم ملی دعوت می‌شدند.
پیوس در مورد دعوت دوباره از سردار آزمون به تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: سردار آزمون بازیکن خوب و موثری است، اما نمی‌دانم چرا بازیکنی که از تیم ملی خداحافظ کرده بازهم به تیم ملی دعوت می‌شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال