پیولی: افتخار می کنم که عضوی از این باشگاه هستم

استفانو پیولی، سرمربی میلان می‌گوید تیمش قصد دارد قسمت اول فصل را به خوبی به پایان برساند....

به گزارش "ورزش سه"، صدرنشین رقابت های سری آ یعنی میلان فردا شب از سری مسابقات هفته چهاردهم و در جدالی بسیار دشوار میزبان لاتزیو خواهد بود. اینتر با یک امتیاز کمتر تیم استفانو پیولی را تعقیب می‌کند و روسونری برای حفظ صدرنشینی نیاز مبرمی به پیروزی در مسابقه فردا دارد.

استفانو پیولی سرمربی میلان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل لاتزیو گفت: " ما مقابل ساسولو خوب عمل کردیم و از نظر تاکتیکی کار را کنترل کردیم. ما دو تساوی قبل از آن را به خوبی آنالیز کرده بودیم و به نظر می‌رسید که در آن بازی ها از نظر دفاعی کمی ضعف داشتیم.

مسابقه با لاتزیو ارزش زیادی برای ما دارد. من به بچه ها گفتم که کارهای زیادی تا به اینجا انجام داده ایم و باید آخرین فشار را وارد کنیم تا قسمت اول فصل را به خوبی به پایان برسانیم."

غیبت هواداران: " متاسفانه آنها در ورزشگاه حاضر نیستند اما ما می‌توانیم حضورشان را حس کنیم. ما عشق و علاقه زیادی را در شهر احساس می‌کنیم. کار کردن در دنیای میلان یک افتخار است. ما تعریف و تمجیدهای زیادی را دریافت کرده ایم اما یک باشگاه پشت آن ها قرار دارد. اعضای باشگاه ما را در موقعیتی قرار می‌دهند که به بهترین شکل ممکن کار کنیم. افتخار می‌کنم که عضوی از این باشگاه هستم."

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی