پیولی: امیدوارم همکاری ام با زلاتان ادامه داشته باشد

استفانو پیولی، سرمربی میلان ابراز امیدواری کرد که زلاتان ابراهیموویچ در تیمش ماندگار شود....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ در ماه ژانویه با قراردادی کوتاه مدت و شش ماهه به میلان بازگشت و طی این مدت در ۱۶ مسابقه برای روسونری موفق به ثبت ۷ گل شده است. با این وجود شایعات زیادی درباره آینده ستاره سوئدی شنیده می شود چرا که او هنوز برای تمدید قرارداد با میلان به توافق نرسیده است. همچنین شایعاتی درباره احتمال حضور زلاتان در لیگ سوئد نیز به گوش می‌رسد.

اگرچه طی هفته‌های گذشته زلاتان ابراهیموویچ به‌خاطر تعویض شدن به شدت از استفانو پیولی عصبانی شده بود اما به نظر می رسد که سرمربی ایتالیایی میلان به شدت خواهان باقی ماندن ستاره سوئدی در تیمش شده است.

استفانو پیولی که اخیرا قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با روسونری تمدید کرده حالا بار دیگر از علاقه خود برای باقی ماندن زلاتان در تیمش صحبت کرده است. او در این باره گفت: " سهم زلاتان در پیشرفت میلان کاملاً مشهود بوده است. امیدوارم که این همکاری ادامه پیدا کند. ما هنوز در جدول راه زیادی برای پیشرفت کردن داریم.

در این واقعیت که او هنوز بازیکن خوبی است و می‌تواند به این روند ادامه دهد، شکی وجود ندارد اما این مسئله به جنبه‌های مختلفی بستگی دارد. معتقدم که هنوز باشگاه و زلاتان با یکدیگر صحبت نکرده اند که احتمالا دلیل آن عدم قطعیت درباره مربی آینده تیم بوده است. معتقدم که مذاکرات تا به الان به همین شکل نگرفته بود."

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ استفانو پیولی