پیولی: برای اشتباهات ساده‌ بهای سنگینی پرداختیم.

استفانو پیولی، سرمربی میلان مدعی شد تیمش مقابل سالرنتیانا عصبی بوده و فرصت های خوبی را از دست داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در هفته هایی که اینتر خیلی خوب ظاهر نشده و قادر به کسب نتایج چندان مناسبی نیست، میلان یک بار دیگر دچار لغزش شده و در خانه تیم قعر جدولی سالرنتیانا به تساوی 2-2 دست یافت تا دو امتیاز مهم را در کورس قهرمانی از دست بدهد. استفانو پیولی، سرمربی میلان در پایان این مسابقه ابراز تاسف کرده و تاکید کرد در مسابقات بعدی نباید چنین اتفاقاتی تکرار شود.
استفانو پیولی گفت: "من تقریبا 20 سال پیش روی نیمکت تیم سالرنیتانا حضور داشتتم و انگار یک عمر از آن دوران گذشته است. میلان از نظر تکنیکی و هنگام تصمیم گیری در زمین خوب بازی نکرد. ما در شرایطی عصبی و آشفته در میدان حاضر شده، زمان ارسال در پاس‌ دقیق نبودیم، از فضاهای ایجاد نهایت استفاده را نبرده و بهای سنگینی برای اشتباهات ساده‌ای پرداختیم.

ما مسابقه را با قدرت شروع کرده بودیم و از سالرنتیانا افتادیم، اما باید هنگام خلق موقعیت توسط حریف متعادل‌تر بازی کرده و در تشخیص موقعیت‌های بهتر حریف بهتر کار می کردیم. ما خیلی عصبی بودیم و چندین فرصت فوق العاده داشتیم تا در نیمه دوم دوباره از حریف پیش افتیم، اما در ادامه از موقعیت های گلزنی خود استفاده نکردیم و این اتفاقات رخ داد.
در نهابت ناامید هستیم، زیرا فوتبال همیشگی خود را ارائه نکردیم و می توانستیم بهتر بازی کنیم. نکته نگران کننده این است که ما جریان مسابقه خوب شروع کردیم، اما در ادامه مرتکب اشتباهاتی شدیم که در مدت اخیر رخ نداده بود. البته در نهایت فرار از شکست و کسب تساوی در دقایق پایانی اتفاق مثبتی بود، اما نمی توانیم انکار کنیم که برای کسب پیروزی و سه امتیاز اینجا آمده بودیم. ما باید از اشتباهات خود در این دیدار درس بگیریم و دفعه بعد بهتر عمل کنیم."

 

 

تگ ها


فوتبال جهان استفانو پیولی آث میلان سری آ فوتبال