پیولی بهترین انتخاب میلان بود

باشگاه میلان پس از تنها 111 روز مارکو جامپائولو را از مربیگری این تیم اخراج و استفانو پیولی را به عنوان سرمربی جدید روسونری انتخاب کرد....

باشگاه میلان پس از تنها 111 روز مارکو جامپائولو را از مربیگری این تیم اخراج و استفانو پیولی را به عنوان سرمربی جدید روسونری انتخاب کرد.

به گزارش مدال، «زونیمیر بوبان» از مدیران میلان می‌گوید که او و سایر مدیران باشگاه چوب جادویی ندارند و انتخاب «استفانو پیولی» انتخاب اول روسونری بوده است. او در مصاحبه با «گاتزتا دلو اسپورت» درباره مسائل گوناگون صحبت کرد و گفت: «من تلاش می‌کنم شکوه را به میلان بازگردانم اما مدت زمان زیادی از شروع کارم نگذشته و میلان به کار زیاد نیاز دارد. من، پائولو مالدینی و دیگر اعضای باشگاه کنار هم کار می‌کنیم. در شروع کار هستیم و البته فعلا اوضاع خوب پیش نرفته اما هدف من و پائولو برگرداندن میلان به سطح اول فوتبال است.»

روسونری با اخراج جامپائولو تصمیم به انتصاب پیولی گرفت اما عده‌ای معتقد هستند گزینه اول آنها «لوچیانو اسپالتی» بوده است. بوبان درباره این صحبت‌ها گفت: «پیولی بهترین گزینه در بازار بود. اسپالتی سرمربی بزرگی است اما دلیل نمی‌شود از پیولی بهتر باشد. پیولی مرد بزرگی‌ست و دانش فوتبالی خوبی دارد. او تجربه بالایی دارد و قطعاً به ما کمک خواهد کرد. اخراج و ناکامی جامپائولو شکستی برای همه ما بود اما نمی‌توانستیم کار را ادامه دهیم زیرا نتیجه نداشت. او انسان دوست‌داشتنی و مربی خوبی‌ست اما نظر ما این بود که این تغییر به نفع میلان است.»

بیشتر بخوانید:

شرط جالب در قرارداد سرمربی جدید میلان

تگ ها


استفانو پیولی میلان روسونری سرمربی جدید میلان سری آ فوتبال جهان سری آ فوتبال