پیولی: به توصیه باشگاه درباره سوپرلیگ حرف نمی‌زنم

استفانو پیولی، سرمربی میلان، از صحبت درباره سوپر لیگ اروپایی امتناع کرد....

به گزارش "ورزش سه"، میلان جزو ۱۲ باشگاهی محسوب می شود که آمادگی خود را برای حضور در رقابت‌های سوپرلیگ اروپایی اعلام کرده است؛ مسابقاتی که به نظر می رسد بسیاری از مسائل را تحت تأثیر قرار خواهد داد و به طور کلی شواهد حاکی از آن است که به جز باشگاه های حاضر در این لیگ سایر نهادها و حتی هواداران با برگزاری آن مخالف هستند.

استفانو پیولی، سرمربی میلان، در کنفرانس خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل ساسولو در این باره گفت: " من به توصیه های باشگاهم گوش می دهم که از من درخواست کرده روی کار و اهدافمان تمرکز کنم. ما آنچه در آینده اتفاق می افتد را ارزیابی خواهیم کرد. اکنون زمان مناسبی نیست که در این باره صحبت کنیم.

میلان در چند سال گذشته هرگز در جمع چهار تیم برتر قرار نگرفته است. این یک هدف مهم برای ما خواهد بود که رشدمان را ثابت کند. ما یک هدف مهم داریم که برای مان بسیار اهمیت دارد. ما روی این موضوع متمرکز هستیم. خواهیم دید که در آینده چه اتفاقی می افتد. تکرار می کنم حالا زمان مناسبی برای صحبت در مورد سوپرلیگ نیست."

پیولی درباره دیدار برابر ساسولو: " این یک مسابقه متفاوت نسبت به دیدار برابر جنوا خواهد بود. ساسولو تیم خوبی محسوب می شود و ما باید برای این مسابقه کاملا آماده باشیم. هر دو تیم دوست دارند حمله کنند بنابراین ما می‌توانیم فضای بیشتری داشته باشیم اما به طور کلی ساسولو حریف دشواری است.

ما با چند مشکل روبرو هستیم. ایبرا، تئو هرناندز، چالهان اوغلو و بن‌ناصر در تمرین مشکل داشته اند و ما وضعیت آنها را فردا مورد بررسی قرار می‌دهیم."

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی