پیولی: تاوان گل نشدن توپ‌هایمان را دادیم

استفانو پیولی سرمربی میلان معتقد است تیمش در این بازی از فرصت‌هایش استفاده نکرد و تاوان این مساله را داد...

استفانو پیولی سرمربی میلان معتقد است تیمش در این بازی از فرصت‌هایش استفاده نکرد و تاوان این مساله را داد

به گزارش مدال، دیدار دو تیم یوونتوس و میلان از هفته دوازدهم سری آ ایتالیا با پیروزی 1-0 بیانکونری به پایان رسید. این احتمالا بهترین نمایش میلان تا اینجای فصل بود زیرا وویچک شزنی چندین توپ را از پیونتک، چالهان‌اوغلو و پاکتا گرفت. با این حال پائولو دیبالا به عنوان یار ذخیره به میدان رفت و موفق شد یک گل تعیین کننده بزند. استفانو پیولی پس از بازی به اسکای گفت:

"ما عملکردی داشتیم که حداقل برابر با یوونتوس بازی کردیم؛ اگر بهتر نبوده باشیم اما اگر آن شانس‌های گلزنی را به گل تبدیل نکنید، تاوان آن را پس می‌دهید. باید به کارمان ادامه دهیم و پیشرفت کنیم. رده کنونی ما در جدول در حد میلان نیست و این باید ما را نگران کند و در تمام اوقات تمرکز داشته باشیم. متاسفانه بعد از بازی با لاتزیو هم همین را گفتم. ما موقعیت داشتیم و فکر نمی‌کنم تیم‌های زیادی بتوانند در استادیوم یوونتوس 15 شوت به سمت گل بزنند. باید آنها را بیشتر به گل تبدیل کنیم. 

ما همچنین گلی دریافت کردیم که باید در دفاع و یارگیری بهتر عمل می‌کردیم. فقط می‌توانم بگویم نمایش خوبی داشتیم اما به نتیجه هم نیاز داریم. باید جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم. وقت آن است که سخت کار کنیم. من هر روز در تیم پیشرفت می‌بینم و در بازی های اخیر نیز این پیشرفت را دیده‌ام. ما اصلا از یوونتوس و لاتزیو بدتر نبودیم. باید درک کنیم در این سطح، تک تک توپ‌ها تعیین‌کننده هستند. به اندازه انتظار، امتیاز نگرفته‌ایم و همچنین اخیرا به اندازه شایستگی‌مان امتیاز کسب نکرده‌ایم اما عملکرد خوب بوده است."

اخبار مرتبط:

یوونتوس ۱ - ۰ میلان؛ صدرنشینی با درخشش شزنی و دیبالا

تگ ها


روسونری استفانو پیولی فوتبال جهان آث میلان یوونتوس یوونتوس-آث میلان سری آ فوتبال