پیولی: داوری به سود اتلتیکومادرید بود

استفانو پیولی، سرمربی ایتالیایی میلان به شدت به عملکرد داوری در دیدار مقابل اتلتیکومادرید اعتراض دارد....

به گززارش "ورزش سه"، میلان در شرایطی در استادیوم سن سیرو و در دیدار مقابل اتلتیکومادرید با نتیجه ۱-۲ مغلوب شد که یک ساعت ۱۰ نفره بازی کرد و در نهایت دو بار دروازه این تیم در دقایق پایانی باز شد. استفانو پیولی، سرمربی روسونری از عملکرد تیمش در این مسابقه تمجید کرده و مدعی شد داور در صحنه های مساوی نیز به سود اتلتیکومادرید سوت زده است.

استفانو پیولی گفت: "من فکر نمی کنم داور بهترین شب خود را سپری کرده و عملکرد درخشانی داشت. بی تردید وقتی ۱۰ نفره شدیم مجبور بودیم سبک متفاوتی را در میدان پیاده کنیم، بیش از یک ساعت دوام آوردیم و به هر حال به کسب نتیجه مثبت و خوب نزدیک شده بودیم. اما در نهایت این نتیجه ناامید کننده بود.

بحث من فقط پنالتی و کارت قرمز نیست، زیرا داور هر تصمیمی ۵۰-۵۰ را هم به سود اتلتیکومادرید سوت می زد. با کمی تمرکز بیشتر مخصوصا روی گل تساوی، باز هم می توانستیم به پیروزی در خانه خود دست پیدا کنیم و در کل حیف شد که در این دیدار باختیم.

زمانی که ۱۱ به ۱۱ بازی می کردیم و هنوز فرانک کسیه اخراج نشده بود، با سرعت، کیفیت و انرژی بسیار خوبی در میدان ظاهر شدیم و این سبک بازی ما را متوجه این موضوع کرده که می توانیم در این سطح و در لیگ قهرمانان هم رقابت کنیم.

اما ما همچنان باید متوجه باشیم که سطح این رقابت ها بسیار بالا است و ما در تمام طول بازی به تمرکز کامل نیاز داریم. این اواخر روزهای سختی بود و از نظر جسمی و روحی شرایط دشوار شده بود، اما ما از فردا به دیدار بعدی در لیگ ایتالیا مقابل آتالانتا فکر می کنیم."

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی