پیولی: دوست دارم برای همیشه سرمربی میلان باشم

استفانو پیولی، سرمربی میلان از اینتر و یوونتوس به عنوان قوی ترین تیم های لیگ ایتالیا نام برد....

به گزارش "ورزش سه"، برتری دراماتیک و شیرین میلان در دربی باعث شد آنها با یک بازی کمتر نسبت به اینتر، به فاصاه یک امتیازی این تیم در صدر جدول برسند. استفانو پیولی، سرمربی باتجربه میلان ضمن تمجید از عملکرد تیمش در بازی برابر اینتر، مدعی شد می تواند با نهایت رضایت همیشه در این سمت باقی بماند.

استفانو پیولی گفت: "ما هرگز از باور به نتیجه گرفتن دست برنداشتیم. جریان بازی متعادل‌تر از آن چیزی بود که مردم تصور می‌کنند و آمار نیز این موید همین ادعاست. ما خوب کار کرده و در جریان مسابقه باقی ماندیم. پنج تیم اول برای همه چیز، از جمله عنوان قهرمانی و همچنین کسب سهمیه لیگ قهرمانان مبارزه می کنند، اما از نظر من اینتر و یوونتوس قوی ترین تیم های سری آ هستند. ما باید ثابت کنیم ما یک تیم بالغ هستیم و پیروزی در دربی باید به ما شور و نشاط بدهد. ثبات، کلید ماندن در اوج است و ما همیشه سعی کرده ایم نمایشی مثبت و هجومی ارائه دهیم.

جشن شادی بعد از گلزنی میلان در دربی؟ مهم این بود که توانستم به آنجا برسم. من آدمی بسیار احساساتی هستم و همه چیز را با بازیکنانم تجربه می کنم، بنابراین دوست داشتم با آنها جشن بگیرم. رابطه بین مربی و بازیکنان موضوعی مهم و اساسی است. من سعی می کنم رابطه ای توام با اعتماد داشته تا از هر یک از بازیکنان به بهترین شکل بهره بگیرم.

من می توانم برای همیشه در میلان با نهایت خوشحالی بمانم، اما می دانم که فوتبال پر از  اتفاقات ناشناخته و غیرمنتظره است. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که اینجا خیلی خوشحالم.

درخشش مایک مایگنان در دربی؟ من از عملکرد او غافلگیر نشدم، زیرا زمانی که با لیل بازی کردیم واقعا تحت تاثیر کار مایگنان قرار گرفتم. او با تمام وجود تلاش کرده و واقعا کنجکاو و مشتاق یادگیری است."

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی