پیولی: فکر کردیم کار حریف تمام شده است

استفانو پیولی، سرمربی میلان مدعی شد برتری دشوار برابر بولونیا درس بزرگی برای تیمش بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، میلان دیشب در شرایطی در آستانه از دست دادن امتیاز مقابل بولونیا بود که حریف در نیمه دوم حتی ۹ نفره هم شد، اما در نهایت روسونری دو بار در دقایق پایانی به گل رسیده و ۲-۴ حریف خود را مغلوب کرد. استفانو پیولی در پایان این دیدار مدعی شد تیمش بعد از رسیدن به دو گل و اخراج بازیکن حریف، کار را تمام شده قلمداد کرده است.

استفانو پیولی گفت: "شرایط دشوار شد، زیرا تصور می کردیم بازی زمانی که با دو گل از بولونیا پیش افتاده و یک یار هم بیشتر داشتیم دیگر تمام شده است، اما این اشتباه بود. اگر دیگر به بازی کردن ادامه ندهید ریسک رخ دادن هر اتفاقی را پذیرفته اید. خوشبختانه ما در ادامه قدرت شروع مجدد و کسب پیروزی را نشان دادیم.

وقتی حریف ۹ نفره شد، شرایط ما از نظر ذهنی تغییر کرد و بازیکنان کمی آشفته به نظر می رسیدند. با توجه به حضور همزمان اولیویه ژیرو و زلاتان ابراهیموویچ، ما گیج شده بودیم و گاهی بدون هدف خاصی بیش از حد توپ را روی دروازه حریف ارسال می کردیم.

وقتی از بولونیا جلو افتادیم باید بازی را کنترل می کردیم، اما نگرش تیم اشتباه بود. عملکرد میلان در نیمه اول بسیار خوب بود و موقعیت های خطرناک زیادی خلق کردیم، اما بعد از اتمام نیمه رویکرد اشتباهی داشتیم و این درس مهمی در مسیر رشد باشگاه است.

این قدرت ذهنی یک تیم است که سرنوشت مسابقه را رقم زده، باعث می شود به دنبال پیروزی بوده و تا انتها به خودمان ایمان داشته باشیم. این یک پیروزی بسیار مهم است. ما می دانیم که بعد از بازی های لیگ قهرمانان اروپا، حضور در مقابل تیم هایی که تمام هفته خود را آماده یک بازی کرده اند سخت است، اما از این تجربه درس خواهیم گرفت."

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی