پیولی: قهرمان در ماه دسامبر مشخص نمی شود

استفانو پیولی، سرمربی میلان، تاکید کرد که هنوز برای صحبت کردن درمورد قهرمانی زود است....

به گزارش "ورزش سه"، نتایج پرنوسان میلان در هفته های اخیر باعث شده که این تیم از کورس قهرمانی عقب بماند و حالا آنها با یک بازی و چهار امتیاز کمتر نسبت به تیم همشهری یعنی اینتر در رده دوم جدول قرار دارند. روسونری فردا شب در یک مسابقه بسیار حساس به مصاف ناپولی رده سومی خواهد رفت و هر دو تیم برای ماندن در کورس قهرمانی به پیروزی در این بازی نیاز مبرم دارند.

استفانو پیولی در نشست خبری پیش از بازی برابر ناپولی گفت: "ما در نیم فصل اول خیلی خوب کار کرده‌ایم، هنوز دو بازی باقی مانده است.  من می خواهم از مجموع ۴۳ امتیاز سال گذشته عبور کنم.  حریف فردا کیفیت بالایی و مربی بزرگی دارد، باید سطح عملکردمان را بالا ببریم. فکر نمی‌کنم که از حالا بتوان در مورد فاصله افتادن در بالای جدول صحبت کرد و قهرمان در ماه دسامبر مشخص نمی شود.

سال گذشته ما برای مدت طولانی بالای جدول بودیم و نهایتاً دیدیم که چه اتفاقی رخ داد. ما باید به دنبال عملکرد بهتر نسبت به سال گذشته باشیم.  سال اول ۶۶ امتیاز، سال دوم ۷۹ امتیاز گرفتیم و هدف این است که به خصوص در نیم فصل دوم بهتر باشیم."

پیولی در ادامه گفت: "اگر سال گذشته همه مصدومیت ها را نداشتیم، فکر می کنم اسکودتو را می بردیم. در مسیر رشد ما، داشتن فراز و نشیب طبیعی است. تعطیلات به شما اجازه نمی دهد جز ریکاوری و آماده شدن برای بازی رم کار دیگری انجام دهید. ما چند روز بعد از امپولی استراحت خواهیم داشت، سپس برای بازی رم و سایر مسابقات در ژانویه آماده می شویم.  انتظار دارم بیشتر شبیه نیمه اول سال گذشته باشم و نسبت به نیمه دوم سال گذشته امتیاز بیشتری کسب کنم."

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی