پیولی: میلان یک فصل واقعا خاص می‌خواهد

استفانو پیولی، سرمربی میلان، بازیکنان جوان این تیم و همچنین مدیریت میلان را تحسین کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استفانو پیولی مدیران میلان و همچنین بازیکنان جوان اما بسیار حرفه ای این تیم را در رقابت بر سر قهرمانی سری آ تحسین کرد.

روسونری باید در دیدار روز یکشنبه خود برابر کروتون پیروز شود تا دوباره بتواند جایگاه خود در صدر جدول را پس بگیرد. اینتر با برد ۲-۰ شب گذشته برابر فیورنتینا با یک بازی بیشتر و با اختلاف یک امتیاز چند ساعتی است که صدرنشین سری آ است.

پیولی گفت: "میلان یکی از جوان ترین تیم های اروپا است، اما بازیکنان ما در عین حال بسیار هم حرفه ای هستند. من هیچوقت مجبور نشده ام با بازیکنی برخورد کنم و او را کنار بگذارم یا تلاش کنم که به آنها انگیزه بدهم. میلان می خواهد که این فصل را تبدیل به فصلی واقعا خاص کند."

نتایجی که پیولی در نخستین فصل خود با میلان گرفته است واقعا درخشان بوده است، آن هم با توجه به این نکته که او نخستین گزینه میلان برای هدایت این تیم نبود.

هیچکس البته اکنون که روسونری قهرمان نیم فصل سری آ شده است، این موضوع را به خاطر نمی آورد.

پیولی افزود: "نمی خواهم مثل کسی به نظر بیایم که همیشه سعی می کند متواضع و فروتن باشد، چرا که یم دانم من هم در این موفقیت ها سهیم بوده ام و روی جزییات بسیاری کار کرده ام، اما واقعیت این است که جو باشگاه واقعا خوب است چرا که ما همه در یک مسیر و برای یک هدف تلاش می کنیم، مخصوصا در لحظات دشوار.

باشگاه همیشه از ما حمایت و پشتیبانی کرده و اجازه داده تا به بهترین شکل ممکن کار کنیم."

بیشتر بخوانید:

ایوان پریشیچ: مهم این است که اینتر صدرنشین است

کمک مربی اینتر: کونته راهنمای ماست

 

 

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال