Banner

پیونتک: اعتقادی به طلسم شماره ۹ میلان ندارم

کریشتوف پیونتک ستاره درخشان فصل پیش میلان، معتقد است گل نزدن‌هایش ربطی به طلسم شماره ۹ روسونری ندارد...

به گزارش خبرنگار مدال، کریشتوف پیونتک ستاره لهستانی میلان، فصل گذشته با درخشش خود در لباس جنوا و به ثمر رساندن ۱۳ گل در نیم‌فصل سری‌آ، راهی سن‌سیرو شد و در ادامه نیز با پیراهن میلان موفق شد ۱۱ بار در تمام رقابت‌ها گلزنی کند و خیلی زود تبدیل به امید اول هواداران روسونری برای فتح دروازه حریفان شد. اما فصل جدید برای او چندان خوب پیش نرفته و تا بدینجای فصل او حتی موفق به زدن یک گل نیز نشده است. این آمار حتی شامل بازی‌های پیش فصل نیز می‌شود.

به نقل از کالچو مرکاتو، پیونتک در واکنش به طلسم شماره ۹ میلان و ناکامی در گلزنی در فصل جدید، می‌گوید:

"در بازی‌های رسمی من تنها یک بازی کامل و یک نیمه از بازی دیگر به میدان رفته‌ام. در دوره پیش‌فصل من به اندازه فعلی آماده نبودم و هماهنگی با سیستم جامپائولو نیز چندان ساده نیست. ما باید سبک او را یاد بگیریم و این ممکن است مقداری زمان ببرد. بعد از بازی با برشا که توپ من تقریباً از خط رد شده بود، هم‌تیمی‌هایم می‌گفتند که این بدشانسی به خاطر طلسم شماره ۹ میلان است اما من اعتقادی به این موضوع ندارم و همواره دوست داشتم تا با شماره ۹ بازی کنم."

اخبار مرتبط:

معاوضه سیلوا و ربیچ میان میلان و فرانکفورت رسمی شد

تگ ها


ستاره لهستانی روسونری مارکو جامپائولو طلسم شماره نه میلان فوتبال جهان کالچو مرکاتو Krzysztof Piątek آث میلان سری آ فوتبال