پیونتک: می‌خواهم ارزشم را در بازار دو برابر کنم

کریستوف پیونتک ستاره لهستانی روسونری، می‌گوید برای دو برابر کردن ارزشش در بازار تمام تلاش خود را خواهد کرد...

به گزارش مدال، کریستوف پیونتک، مهاجم لهستانی میلان، که این روزها چندان در فرم خوبش قرار ندارد و از سوی رسانه ها و خبرنگاران ایتالیایی مورد انتقاد قرار می‌گیرد، حرف‌های جالب و عجیبی بر زبان آورده است.

"روز اول در میلان، کاملا شوکه شده بودم. به باشگاهی پیوستم که مهاجمان بسیار خوبی داشت. قبل از بازی با ناپولی، وارد زمین شدم و در حالی که هدفون روی گوشم بود، صدای تشویق هواداران را می‌شنیدم. بازیکن جدید تیم بودم اما آن‌ها طوری با من رفتار می‌کردند که انگار سالیان سال است در این تیم بازی می‌کنم. در باشگاه بی‌ثباتی‌های زیادی بوده که بازیکنان را هم تحت تاثیر قرار داده است. در ابتدا چندان خلق موقعیت نمی‌کردیم و مهاجمان که به موقعیت نیاز دارند. در حال بهتر شدن هستیم و به زودی گلزنی‌هایم را آغاز می‌کنم.

خبرنگاران ایتالیایی عجیب هستند. آن ها این‌گونه هستند که یک روز شما را بدترین بازیکن فوتبال و یک روز بهترین پادشاه فوتبال اعلام می‌کنند. هیچکدام از این انسان‌ها پا جا پای من نگذاشته‌اند و اصلاً اهمیتی برای من ندارند. در فوتبال هدف‌گذاری‌های جدید، اهمیت بسیار زیادی دارد. انتقال من به میلان 38 میلیون یورو هزینه در پی داشت و همه کار خواهم کرد ارزشم هنگام تعویض باشگاه، به 60-70 میلیون یورو برسد. باید جاه‌طلبی داشته باشم زیرا هنور در ابتدای دوران بازیگری‌ام هستم."

اخبار مرتبط:

مشتری ۱ بیلیون یورویی برای میلان؛ پیوند لویی‌ویتون و روسونری!

تگ ها


کریستوف پیونتک سری‌آ ایتالیا آث میلان روسونری ستاره لهستانی فوتبال جهان فوتبال