پیچیدگی خاص بازی استقلال با پیکان/ آبی‌ها در چه صورت مدعی می‌شوند

مهاجم سابق آبی پوشان با اشاره به دیدار این تیم برابر پیکان، گفت: تیمی که بهترین مهاجمان را دارد باید از این مهاجمان گلزنی هم دید و آنها باید هرچه سریعتر روند گلزنی خود را آغاز کنند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد نیک سیرت مهاجم پیشین تیم استقلال، اظهار داشت: شاگردان فکری در صورتی که پیکان را هم شکست دهند و در پایان هفته چهارم ۹ امتیازی شوند، می‌توان گفت این تیم حضور در بین مدعیان را جدی گرفته و باید در این فصل به عنوان یک مدعی روی آنها حساب کرد.

وی تاکید کرد: قطعاً بازی با پیکان پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. پیکان تیمی باتجربه است که از مربی باهوشی بهره می‌برد. تارتار بازی با تیم‌های بزرگ را شگرد دارد و می‌داند چطور باید از این بازی‌ها امتیاز گرفت. لذا این بازی برای آبی پوشان خیلی هم بازی ساده‌ای نخواهد بود.

مهاجم سابق آبی پوشان با اشاره به آمار گلزنی‌های این تیم گفت: از نظر من ۴ گل برای ۳ بازی آمار خوبی نیست. استقلال همیشه به عنوان تیم تهاجمی شناخته شده و حتی اگر قهرمان هم نشده، تهاجمی‌ترین تیم بوده. همین فصل گذشته و فصل‌های قبلش ما بهترین خط حمله را داشتیم و نباید این روند قطع شود. در این ۳ بازی فقط ارسلان مطهری یک گل زده و باید دیگران هم روند گلزنی را سریعاً آغاز کنند.

نیک سیرت تاکید کرد: البته خط میانی آبی پوشان راه نیفتاده و ما شاهد پاس‌های خلاقانه و ایجاد موقعیت به اندازه کافی روی دروازه حریفان نیستیم. خط میانی آبی پوشان باید خیلی بیشتر از این مهاجمان را تغذیه کنند تا تعداد گلهای آبی پوشان بیشتر شود.

پیشکسوت آبی پوشان دیدار مقابل پیکان یک گذرگاه در لیگ دانست و در این باره گفت: شاگردان فکری باید از این گذرگاه به سلامت عبور کنند تا متهم به کم توانی در بازی‌های خارج از خانه نشوند. این بازی آزمونی خوب برای آنهاست و امیدوارم از این بازی امتیازات کامل بگیرند.

بیشتر بخوانید:

استقلالی‌ها زمین نفت را جایگزین آزادی می‌کنند

ماجرای کشف فرهاد مجیدی در ۱۴ سالگی

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران محمد نیک سیرت لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال پیکان تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال