پیکان برای ورود به نقل و انتقالات عجله نمی‌کند

مسئولان پیکان تهران برای ورود رسمی به نقل و انتقالات لیگ برتر عجله‌ای ندارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیکان تهران در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر با هزینه اندک نتایج بسیار خوبی کسب کرد و در نهایت به رده هفتمی در لیگ بیستم رسید. پیکانی ها با بازیکنان جوان و جویای نام این موفقیت را رقم زدند و به همین خاطر تعداد زیادی از بازیکنان این تیم راهی تیم های دیگر شدند.


پیکان که همواره به یک تیم بازیکن ساز در فوتبال ایران معروف بوده، در فصل گذشته این مساله را به خوبی نشان داد و با میدان دادن به محصولات آکادمی خود بازیکنان زیادی را به فوتبال معرفی کرد. از این رو باشگاه های دیگر به سراغ بازیکنان جوان و تازه مطرح شده این تیم در لیگ برتر رفتند و آنهایی که قراردادشان تمام شده بود را به خدمت گرفتند.


در این شرایط که پیکانی‌ها تعداد زیادی از بازیکنان خود را از دست داده‌اند خیلی انتظار ورود رسمی خودروسازان به نقل و انتقالات را می‌کشند اما مسئولان و کادرفنی باشگاه عجله‌ای در این خصوص ندارند.


با توجه به اینکه حدود دو ماه تا شروع رقابت های لیگ برتر باقی مانده، اکبر محمدی مدیرعامل و مجتبی حسینی سرمربی پیکانی‌ها قصد دارند با آرامش و بدون عجله کارشان را در نقل و انتقالات جلو ببرند و بازیکنانی را به خدمت بگیرند که برای این تیم مفید باشند.
از طرف دیگر با توجه به آکادمی قدرتمندی که پیکانی ها در فصل گذشته ساخته‌اند، بدون تردید بازهم شاهد آن خواهیم بود که نفرات جوان و جدیدی در لیگ بیست و یکم در ترکیب پیکان چهره شوند و نامشان را مطرح کنند.


پیکانی‌ها با هدایت مجتبی حسینی از چند روز دیگر تمرینات خود را آغاز خواهند کرد و با توجه به شرایط موجود با تیمی اسکلت آن را نفرات جوان و بااستعداد تشکیل می‌دهند وارد رقابت های لیگ بیست و یکم خواهند شد. تیمی که می‌تواند مثل سال گذشته بازیکنان جدیدی را به فوتبال ایران معرفی کند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال