پیکان به دنبال پایان دادن حسرت ۱۷ ساله

شاگردان عبدالله ویسی اگر می‌خواهند از مهلکه سقوط فرار کنند، بدون شک برد برابر ذوب آهن در فولادشهر گام اول است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شکست سنگین سه گله برابر پرسپولیس، امیدها برای بقای پیکان در لیگ نوزدم کم‌رنگ‌تر شد چرا که آن‌ها با ۱۵ امتیاز از ۲۲ مسابقه در انتهای جدول رده بندی قرار دارند و نخستین کاندیدا برای سقوط به لیگ دسته اول به شمار می‌روند؛ شاگردان عبدالله ویسی در ۱۳ مسابقه اخیر خود در فصل جاری، تنها ۳ امتیاز گرفته اند و حالا فردا باید به مصاف ذوب آهنی بروند که ۵ امتیاز با منطقه خطر فاصله دارد و با سرمربی جدید به دنبال فرار از جمع فانوس به دستان است.

پیکانی‌ها برای برد برابر ذوب آهن، یک حسرت طولانی مدت و قدیمی دارند؛ آن‌ها در حالی فردا برای ۳۰ امین بار در ادوار لیگ برتر به مصاف ذوب آهن در فولاد شهر خواهند رفت، که آخرین بردشان در اصفهان برابر ذوبی‌ها به ۱۷ سال و ۵ ماه قبل بر می‌گردد. ۲۳ بهمن ۱۳۸۱ که پیکانی‌ها با گلزنی امین محتشمی توانستند برابر ذوب آهن به پیروزی برسند.

شاگردان عبدالله ویسی که در دور رفت تحت هدایت حسین فرکی توانستند به طلسم یازده ساله نبردن ذوب آهن در ورزشگاه شهدای شهر قدس پایان دهند، باید دید این طلسم ۱۷ ساله را هم می‌توانند مقابل ذوب آهنِ بوناچیچ بشکنند یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

بوناچیچ: من مربی باتجربه و مطرحی هستم

آمار خوب ویسی مقابل بوناچیچ

 

 

تگ ها


فوتبال ایران پیکان تهران ذوب آهن ذوب آهن-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال