پیکان؛ تیمی که می تواند چهارم شود

پیکان دوباره سیر صعودی در جدول رده بندی در پیش گرفته و با این روند این شانس را دارد در هفته های پایانی برای صعود به رده چهارم جدول ماجراجویی کند.&#۱۶۰;...

به گزارش"ورزش سه"، شاگردان مهدی تارتار بعد از برد در برابر نساجی در استادیوم شهید وطنی قائمشهر با یک اتفاق خوب مواجه شدند که بازگشت سه امتیاز بازی با سایپا بود. این اتفاق از نظر روحی و روانی به سود بازیکنان پیکان شد به طوریکه در بازی با سپاهان هم با اشتیاق بازی کردند و با پیروزی در این دیدار فاصله ای نداشتند. هر چند تساوی یک بر یک در برابر تیم مدعی قهرمانی هم نتیجه ارزشمندی است. نتیجه ای که شمار امتیازات تیم پیکان را به عدد ۳۵ رساند. آنها اگر چه تیم نهم جدول به حساب می آیند اما اختلاف امتیازشان با تیم چهارم جدول یعنی گل گهر سه امتیاز و به اندازه یک بازی است. 

بازی خوب پیکان در برابر سپاهان و نتیجه ای که به دست آورد به سود تیم پرسپولیس هم تمام شد. به خصوص که صدرنشین لیگ برتر در بازی هفته بیست و ششم نتوانست در برابر فولاد به پیروزی دست یابد و به یک امتیاز قناعت کرد. اگر پیکان در برابر سپاهان می باخت بار دیگر سپاهان با پرسپولیس هم امتیاز می شد. هر چند تلاش پیکان برای امتیازگیری در برابر سپاهان به خاطر دفاع از اعتبار و حیثیت خودش و در تداوم سیر صعودی بود. 

پیکان این فصل روزهای خوبی را در لیگ برتر پشت سر گذاشته؛ از همه مهمتر اینکه این تیم بر خلاف فصل گذشته هیچ گاه با خطر سقوط به دسته پایین تر مواجه نبوده و اکنون این شانس را دارد خود را تا رده چهارم جدول بالا بکشد. با توجه به فوتبال با انگیزه ای که پیکانی ها در برابر سپاهانی به نمایش گذاشتند به نظر می رسد در هفته های پایانی صعود به رده های بالای جدول را تجربه خواهند کرد به خصوص که در هفته های اخیر سیر این تیم صعودی بوده است.

تگ ها


پیکان تهران