پیکان دومین فاتح روز نخست مرحله نهایی لیگ برتر بانوان

تیم والیبال پیکان تهران با شکست شهرداری قزوین به عنوان دومین تیم فاتح روز نخست مرحله نهایی لیگ برتر بانوان معرفی شد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از امروز (سه‌شنبه) در سالن فدراسیون آغاز و با دو دیدار پیگیری شد.

در این مرحله از لیگ برتر بانوان، تیم‌های سایپا، شهرداری قزوین، پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان برای کسب مقام‌های اول تا چهارم به صورت دوره‌ای در سه هفته متمرکز به مصاف یکدیگر می‌روند و جایگاه نهایی تیم‌ها بر اساس جدول این گروه بعد از شش دیدار هر تیم مشخص خواهد شد.

تیم‌های شهرداری قزوین و پیکان تهران در دومین مسابقه امروز به مصاف یکدیگر رفتند که پیکانی‌ها با شکست سه بر یک نماینده قزوین به نخستین برد خود در مرحله نهایی دست یافتند.

شاگردان میترا شعبانیان در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۹ مغلوب شهرداری قزوین شدند، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ نماینده قزوین را شکست دادند تا با یک برد و سه امتیاز و تفاوت معدل ست‌ها در جایگاه دوم جدول این مسابقات در پایان روز نخست قرار گیرند.

نرگس افشین، لیلا ویسی، فائزه جعفری و طوبی بهپوری به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری قضاوت و نظارت بر این مسابقه را که به مدت ۱۴۷ دقیقه طول کشید، بر عهده داشتند. تیم پیکان در ست دوم این مسابقه کارت زرد تأخیر دریافت کرد.

در نخستین مسابقه امروز نیز تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و سایپا تهران به مصاف یکدیگر رفتند که نارنجی پوشان سایپا با شکست سه بر صفر حریف به نخستین پیروزی خود در این مرحله از مسابقات دست یافتند و در صدر جدول قرار گرفتند.

روز پنج‌شنبه ۱۸ دی‌ماه دو دیدار دیگر هفته نخست متمرکز مرحله نهایی لیگ برتر بانوان در گروه چهار تیم برتر برگزار خواهد شد که برنامه آن به قرار زیر است:

پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه

ساعت ۱۴:۳۰: ذوب آهن اصفهان – پیکان تهران

ساعت ۱۷:۳۰: سایپا – شهرداری قزوین

تیم‌های اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس نیز برای کسب مقام‌های پنجم تا هشتم لیگ برتر بانوان با هم بازی خواهند کرد که مسابقات آنان در تاریخ‌های ۲۰، ۲۲ و ۲۴ دی‌ماه، به میزبانی کمپ چمران برگزار می‌شود.

تگ ها


والیبال بانوان والیبال تیم والیبال پیکان