Banner

پیکان شارژ مالی شد/ تعطیلی تمرین شاگردان فرکی در روز عاشورا

سه بازیکن مصدوم و محروم تیم فوتبال پیکان در دیدار برابر شاهین شهرداری بوشهر در هفته سوم لیگ برتر، این تیم را همراهی خواهند کرد...

به گزارش مدال، تیم فوتبال پیکان در هفته سوم لیگ برتر باید در بوشهر به مصاف شاهین شهرداری این شهر برود. 
* مسئولان باشگاه پیکان حدود 20درصد از مبلغ قرارداد اعضای این تیم را پرداخت کردند تا شاگردان حسین فرکی با روحیه بهتری در مسابقات حاضر شوند.
* با اعلام فرکی سرمربی تیم پیکان تمرین این تیم در روز تاسوعا در نوبت صبح برگزار خواهد شد و تمرین این تیم در روز عاشورای حسینی هم تعطیل خواهد بود.
* تیم پیکان در روزهای گذشته در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم چوکای تالش رفت که این بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید. فرکی در این بازی از بازیکنان ذخیره پیکان استفاده کرده بود.
* جابر انصاری بازیکن تیم پیکان که به دلیل مصدومیت حاضر به همراهی این تیم نیست طبق گفته پزشکان می‌تواند از اواخر شهریورماه به تمرینات گروهی اضافه شود و از هفته ششم یا هفتم در اختیار کادر فنی قرار خواهد گرفت تا در صورت صلاحدید حسین فرکی این بازیکن بتواند برای پیکان به میدان برود.
* مهران موسوی مدافع تیم پیکان بعد از رسیدن به بهبود سلامتی قادر است که تیم پیکان را در هفته سوم مقابل شاهین شهرداری بوشهر همراهی کند.
* فراز امامعلی بازیکن تیم پیکان که با رأی کمیته انضباطی از دو بازی تیمش محروم شده بود با پایان دوران محرومیت در اختیار کادر فنی قرار خواهد گرفت و همراه سایر بازیکنان به بوشهر خواهد رفت.
* اسماعیل شریفات بازیکن جدید تیم پیکان از روز چهارشنبه هفته گذشته تمرینات خود را با این تیم آغاز کرد و مشکلی برای همراهی این تیم در بازی‌های لیگ برتر نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

بازگشت دو بازیکن مصدوم پارس جنوبی به تمرینات گروهی

تگ ها


پیکان شاهین شهرداری بوشهر حسین فرکی جابر انصاری مهران‌ــــ‌موسوی فراز‌ــــ‌امامعلی لیگ برتر فوتبال ایران شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال