پیکان ۱- شهرخودرو ۰؛ اولین برد، اولین باخت

شاگردان مهدی تارتار موفق به کسب پیروزی خانگی مقابل شهرخودرو شدند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم پیکان در هفته اول با وجود پیش افتادن از صنعت نفت در آبادان، در نهایت با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا با باخت به استقبال دومین دیدار مقابل شهرخودرو که در نخستین دیدار برابر ماشین‌سازی به برد پُر گل رسیده بود، بیاید. شاگردان تارتار که امروز با تاخیر ۲۴ ساعته و از دقیقه ۲۴ دیدارِ متوقف شده دیروز به مصاف حریف مشهدی خود رفته بودند، با تک گل آرش قادری توانستند شهرخودرو را شکست دهند و به نخستین سه امتیاز فصل خود برسند.


هفته دوم لیگ برتر؛ یکشنبه: ۹۹/۰۹/۰۲ ؛ ساعت ۱۶:۴۰
استادیوم: پاس قوامین تهران/ بدون تماشاگر
داور: سید وحید کاظمی/ کمک‌ها: قهرمان نجفی و محسن بابایی؛ داور چهارم: ناصر جنگی/ ناظر: بهرام مهرپیما.


پیکان تهران

سرمربی: مهدی تارتار


شهرخودرو مشهد

سرمربی: سید مهدی رحمتی

شرح گل


پیکان ۱ -  شهرخودرو صفر (دقیقه ۵۶: آرش قادری): توپ ارسالی از روی کرنر را آرش قادری بالاتر از مدافعان شهرخودرو تبدیل به گل اول پیکان کرد.


لحظات حساس


دقیقه ۲۴: بازی پیکان و شهرخودرو دیروز شنبه، یکم آذرماه در این دقیقه متوقف شد و با ۲۴ ساعت تاخیر از این لحظه شروع می‌شود.
دقیقه ۵۱: پیکان صاحب یک ضربه پنالتی شد که امیر روستایی، مهاجم سابق پرسپولیس و خرید جدید پیکان این فرصت را هدر داد و شوت او به سمت راست دروازه را میلاد فراهانی دفع کرد.
دقیقه ۹۰: محمد دریس، دروازه‌بان پیکان با یک برخورد جزئی مصدوم شد و روی زمین افتاد که این اتفاق با اعتراض شدید مهدی رحمتی، سرمربی و حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو همراه شد.

در حاشیه


* برخلاف روز گذشته خبری از بارش باران در تهران نیست.
* در دقایق پایانی، بازی به تنش کشیده شد که با دخالت نیروی انتظامی مسابقه به تنش کشیده شد.

تگ ها


شهر خودرو پیکان تهران