پیکان-ماشین‌سازی/شاگردان جلالی به دنبال چهارمین کلین‌شیت متوالی

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد ......

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، پیکان و ماشین‌سازی در هفته چهارم لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت.

اطلاعات بازی:

ساعت: 20:30/پنج‌شنبه 25 مرداد/ورزشگاه شهدای شهر قدس

داور: علی بای/کمک‌ها: محمدرضا منصوری و مهدی شفیعی/داور چهارم: کمیل غلامی

غایبین احتمالی:

پیکان به جز 4 بازیکن خود (امیر روستایی، ابوالفضل رزاق‌پور، محمد خدابنده‌لو و مهدی امینی) که همراه با تیم ملی امید راهی بازی‌های آسیایی شده‌اند غایب دیگری برای این بازی ندارد. ماشین‌سازی نیز بدون غایب سرشناسی این دیدار را آغاز خواهد کرد.

نمای بازی:

با گذشت 3 هفته، پیکان بهترین تیم دفاعی لیگ برتر بوده است. شاگردان جلالی که همراه با پرسپولیس تنها تیم‌های بدون گل خورده لیگ در فصل جاری هستند 3 بازی پرفشار را پشت سر گذاشته‌اند و در هر 3 بازی با درخشش نیروهای دفاعی خود موفق شده‌اند مهاجمان پیکان، سایپا و سپاهان را ناکام بگذارند. استراتژی دفاع-ضدحمله پیکان با توجه به حضور بازیکنان باکیفیت دفاعی و نفرات سریع در خط حمله تا بدینجا به خوبی جواب داده تا پیکان یکی از بهترین‌های لیگ برتر طی 3 هفته اخیر باشد. ماشین‌سازی تحت هدایت فیروز کریمی با 3 تساوی پیاپی راهی این دیدار خواهد شد و تلاش خواهد کرد تا نخستین پیروزی فصل خود را به دست آورد. این تیم عجیب تبریزی که هنوز از سوی برخی مراجع رسمی گسترش فولاد خطاب می‌شود رفته رفته فهرست نفرات خود را تکمیل می‌کند و به نظر می‌رسد شاهد حضور ماشین‌سازی در لیگ برتر با همین روند خواهیم بود.

چهره‌های برتر:

پیکان به درخشش مجدد وحید شیخ‌ویسی درون دروازه و شم گلزنی محمد قاضی در خط حمله دل بسته است. ماشین‌سازی نیز به درخشش محسن یوسفی در خط هافبک و پیمان بابایی در خط حمله امیدوار خواهد بود.

دوئل‌ها:

محسن یوسفی روز سختی را مقابل علی حمودی در سمت راست دفاعی پیکان پشت سر خواهد گذاشت و توحید غلامی نیز در جریان بازی در تقابل با سعید واسعی پدیده 24 ساله پیکانی‌ها خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:

دو تیم پیش از این 2 بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که پیکان پیروز هر 2 بازی بوده است.

ترکیب احتمالی:

پیکان: وحید شیخ‌ویسی، حجت حق‌وردي، سجاد مشکل‌پور، علی حمودی، آرمان قاسمی، مگنو باتیستا، امیرحسین کریمی، مهدی شیری، فراز امامعلی، سعید واسعی و محمد قاضی

ماشین‌سازی: فرناندو ده‌خسوس، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مسیح زاهدی، احمد موسوی، عزیز معبودی، توحید غلامی، محمد خرم‌الحسینی، اسماعیل فرهادی، محسن یوسفی، رضا خالقی‌فر و پیمان بابایی

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال