پیکان – نساجی/تلاش خودروسازان برای فرار از بحران؛ نساجی بدون مهاجم در تهران

پیکان و نساجی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت ......
پیکان و نساجی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت ...


پیکان و نساجی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پیکان و نساجی فردا در هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 15:15/پنج‌شنبه 15 آذر/ورزشگاه شهدای شهر قدس

تیم داوری:
داور وسط: پیام حیدری/کمک داوران: سجاد طوری و احد سلطانی/داور چهارم: علی صفایی

غایبین احتمالی:
پیکان بازیکن محروم و مصدومی برای این بازی نخواهد داشت با این حال غیبت مهدی شیری در این دیدار از سوی کادر فنی این تیم تایید شده است. همچنین برخی منابع از غیبت مهران موسوی، ابوالفضل ابراهیمی، ماهان رحمانی، مهدی مومنی و آرمان قاسمی در این دیدار با تصمیم مجید جلالی خبر داده‌اند. نساجی نیز در غیاب حامد شیری، محمد عباس‌زاده، رحمان جعفری و محمدمهدی نظری مصدوم مقابل نساجی بازی خواهد کرد.

نمای بازی:
پس از 5 شکست متوالی، پیکان این روزها در بحران به سر می‌برد. شواهد و قرائن حاکی از آن است که جلالی 6 بازیکن پیکان را از این تیم کنار گذاشته و به دنبال این است تا نیم‌فصل نخست را به بهترین شکل به پایان برساند. 12 گل خورده در 6 بازی اخیر نشان‌دهنده وضعیت نه چندان خوب پیکان در خط دفاعی است و آخرین کلین‌شیت پیکان که در آغاز فصل وضعیت دفاعی خوبی داشت به هفته هشتم لیگ برتر و بازی با سپیدرود بازمی‌گردد. پس این دیدار پیکان دو ماه فرصت خواهد داشت تا نقاط ضعف خود را برطرف کند، هر چند عدم پیروزی در این بازی حتی می‌تواند منجر به پایان دوران حضور جلالی در پیکان شود. در سوی دیگر میدان، نساجی قرار دارد، تیمی که در غیاب سه مهاجم خود به مصاف پیکان خواهد رفت و نکونام امیدوار است فرم خوب این تیم طی هفته‌های گذشته در بازی پایانی نیم‌فصل نیز حفظ شود و نساجی نیم‌فصل نخست را در منطقه امن جدول به پایان برساند.

چهره‌های برتر:
عیسی آل‌کثیر و مگنو باتیستا بازیکنان شاخص پیکان به شمار می‌روند و سجاد آشوری و جرجی گولیسانی نقشی مشابه در ترکیب نساجی دارند.

دوئل‌ها:
تقابل عیسی آل‌کثیر و جرجی گولیسانی در خط دفاعی نساجی و جدال احمد عبدالله‌زاده و مگنو باتیستا در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
با توجه به نخستین دوره حضور نساجی در لیگ برتر، این دیدار نخستین تقابل رسمی دو تیم در ادوار لیگ برتر خواهد بود.

ترکیب احتمالی پیکان:
وحید شیخ‌ویسی، سجاد مشکل‌پور، حجت حق وردي، علی حمودی، ابوالفضل رزاق‌پور، مگنو باتیستا، امیرحسین کریمی، شاهین ثاقبی، سامان نریمان‌جهان، محمد قاضی و عیسی آل‌کثیر

ترکیب احتمالی نساجی:
حامد لک، مهرداد عبدی، جرج ولسیانی، فرشاد فرجی، حمیدرضا دیوسالار، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، محمد میری، امید سینگ، علی‌اصغر عاشوری و سجاد آشوری