پیکان ۲- نساجی ۱؛ پرواز با مارکوپولو

شاگردان تارتار موفق شدند شکست برابر نساجی را با پیروزی در لحظات پایانی عوض کنند....

به گزارش "ورزش سه"، پیکان پس از شکست مقابل تراکتور که با اشتباهات فردی اتفاق افتاد، در دو دیدار اخیرش یک مساوی و یک برد به دست آورده و شرایط خود را بهتر کرده ولی شاگردان تارتار اکنون که به مصاف نساجی رفتند، امید زیادی دارند تا به دومین پیروزی متوالی برسند و در نیمه بالای جدول بمانند، اما در آن طرف قائم‌شهری‌ها نیز می‌خواهند پس از سه باخت و یک مساوی طی چهار بازی گذشته‌شان، سعی در پایان روند ناکامی و رسیدن به برد دارند.


گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های پیکان و نساجی را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:


هفته دهم لیگ برتر؛ سه‌شنبه: ۹۹/۱۰/۱۶؛ ساعت: ۱۵
ورزشگاه: شهدای شهرقدس/ بدون تماشاگر
داور: حسین زیاری/ کمک‌ها: علی‌اکبر نوری و احمد کاظم‌لو؛ داور چهارم: امیررضا آشورماهانی/ کمک داوران پشت دروازه: مصطفی بینش و مسعود حقیقی/ ناظر داوری: حاتم بک‌پور.


پیکان تهران

سرمربی: مهدی تارتار


نساجی مازندران

سرمربی: وحید فاضلی


شرح گل


پیکان صفر - نساجی ۱ (دقیقه ۷: کریم اسلامی): پاس بلند بازیکن نساجی به پشت مدافعان پیکان موقعیت خوبی برای کریم اسلامی فراهم کرد تا این مهاجم با ضربه چیپ گل اول بازی را به ثمر رساند.
پیکان ۱ - نساجی ۱ (دقیقه ۵۷: ابراهیم صالحی): ارسال توپ از جناح چپ به ابراهیم صالحی رسید که شوت روی پای او به زاویه مخالف دروازه نساجی پس از برخورد به تیرک تبدیل به گل شد.


لحظات حساس


دقیقه ۳۴: ارسال بلند بیژن از میانه زمین به پشت پیکان کریم اسلامی را صاحب توپ کرد که شوت او راهی اوت شد.
دقیقه ۳۵: مهاجم پیکان فرصت خوبی در محوطه جریمه نساجی به دست آورد که پاس بی‌دقت او را مدافعان قائم‌شهری به راحتی دفع کردند.
دقیقه ۴۲: پس از یک رفت و برگشت توپ به امیر روستایی رسید که ضربه او برگشت داده شد، اما شوت فنی او در ریباند هم از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه ۴۵: شوت تماشایی و محکم محمود قائدرحمتی با بدشانسی او به تیرک عمودی دروازه پیکان اصابت کرد و تا میانه زمین برگشت و دوباره ارسال این تیم از جناح چپ و ضربه سر کریم اسلامی با اختلاف کمی از دروازه به اوت رفت.


دقیقه ۴۸: پشت محوطه جریمه نساجی ضربه کاشته اعلام شد که ضربه حسن نجفی پس از برخورد به مدافعان پیکان دفع شد.
دقیقه ۶۶: شوت مهاجم پیکان پس از برخورد به بازیکن خودی دفع شد و از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه ۷۷: ارسال توپ از جناح چپ را فرزاد حاتمی نتوانست با ضربه سر بزند تا توپ به بازیکنان نساجی برسد؛ البته مهاجم پیکان در این صحنه اعتقاد به اعلام پنالتی داشت.

دقیقه ۸۸: نساجی روی توپ ارسالی از ضربه ایستگاهی و شوت ریباند از ضربه سر توانست دروازه پیکان را باز کند، اما داور مسابقه پیش از این اتفاق خطای بازیکن نساجی را گرفته بود تا این گل مردود اعلام شود.

دقیقه ۵+۹۰: فرصت گلزنی فوق‌العاده نساجی در موقعیت تک به تک هدر رفت و معین عباسیان با تکل عالی اجازه نداد دروازه تیمش برای دومین بار باز شود.


در حاشیه


* بازیکنان تعویضی پیکان در اواسط نیمه اول قصد داشتند به پشت دروازه بروند و مشغول گرم کردن شوند که ناظر مسابقه این اجازه را به آنها نداد و همین مسئله موجب بروز تنش شد؛ البته پس از دقایقی این مشکل برطرف شد و آنها اجازه گرم کردن پیدا کردند.
* بازیکنان نساجی پس از سوت پایان نیمه اول دور هم جمع شدند و برای لحظاتی با یکدیگر صحبت کردند.

* وحید فاضلی، سرمربی و ایزد سیف‌الله‌پور، مدیر تیم نساجی پس از مردود شدن گل این تیم در لحظات پایانی به داوری اعتراض کردند و هر دو نفر با کارت زرد جریمه شدند.

تگ ها


پیکان تهران نساجی مازندران