پیکر سیدعلیخانی در خاک آرام گرفت

پیکر پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس در قطعه نام آوران بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد ......

پیکر پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس در قطعه نام آوران بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، مرحوم کاظم سیدعلیخانی که روز گذشته دار فانی را وداع گفته بود امروز و طی مراسمی در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
 
این مراسم که از ساعت 11:20 به طور رسمی آغاز شده بود با حضور تعداد کثیری از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و ملی پوشان سابق فوتبال ایران به انجام رسید و پرسپولیسی ها کاپیتان سابق خود را در خانه ابدی جای دادند. 
 
نکته قابل ذکر در این باره اینکه همزمان با مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم سید علیخانی، اسطوره تیم فوتبال بانک ملی نیز در قطعه دیگری به خاک سپرده شد.
 
از فوتبالی های حاضر در این مراسم می توان به علی پروین، محمود خوردبین، کریم باقری(به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس)، فرشاد پیوس، افشین پیروانی، محمد پنجعلی، مجتبی محرمی، حمید استیلی، مرتضی کرمانی مقدم، بهزاد داداش زاده، بهروز رهبری فرد، محمود کلهر، مرتضی فنونی زاده، سعید نعیم آبادی، پایان رافت، نادر باقری، محمد برزگر، رحیم یوسفی، حسین کاشی نژاد، محمود خوراکچی، روح الله عبادزاده، نجم الدین بخشی، سعید ترابی، جواد حسن زاده، عباس کارگر، مهدی غفاری، محمد فغانی، محمدرضا مهدوی، رامین کاشانی (نماینده وزیر ورزش)  و ... اشاره کرد.

تگ ها


فوتبال