پیکه آشکار کرد؛ چرا بارسلونا نتیجه نمی‌گیرد؟

جرارد پیکه مدافع تیم فوتبال بارسلونا در تازه‌ترین اظهارنظر خود یک ادعای جنجالی را مبنی بر عدم نتیجه گیری بارسلونا مطرح کرد....

جرارد پیکه مدافع تیم فوتبال بارسلونا در تازه‌ترین اظهارنظر خود یک ادعای جنجالی را مبنی بر عدم نتیجه گیری بارسلونا مطرح کرد.

به گزارش مدال، پیکه در مصاحبه‌ای که روزنامه مارکا آن را منتشر کرده است، گفت: برنامه ریزی نامناسب و آماده سازی غیرمعقول پیش فصل، دلیل اصلی نتیجه نگرفتن بارسلوناست. ما به دو کشور متفاوت برای آماده سازی و برگزاری اردو سفر کردیم. سفر به نقاط دوری همچون ژاپن و آمریکا هیچ سودی برای ما نداشت، بلکه ما را بیش از حد خسته کرد. هر چند که در باشگاه بزرگی چون بارسلونا این عوامل بهانه های خوبی نیستند، اما به هر حال واقعیت را باید قبول کرد.
این بازیکن درباره پیروزی ابی‌اناری‌ها مقابل ویارئال نیز افزود: پیروزی مقابل ویارئال حیاتی بود. با این سه امتیاز به صدر جدول نزدیک تر شدیم. پس از دو گلی که زدیم تا حدودی سرد شدیم و کنترل بازی را از دست دادیم، اما در نهایت توانستیم این بازی را ببریم.
قابل ذکر است که بارسلونا موفق شد با دو گل گریزمان و آرتور در مقابل تک گل سانتی کازورلا ویارئال را شکست دهد و جمع امتیازاتش را به عدد 10 برساند.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی بارسلونا 2 - 1 ویارئال/ ویدیو

 

تگ ها


جرارد پیکه اخبار بارسلونا ویارئال-بارسلونا فوتبال