پیکه: اسپانیولِ کورنیا همیشه ما را به دردسر می‌اندازد

پیکه تیم همشهری را تنها به ورزشگاه اختصاصی آنها محدود کرد. جرارد پیکه، مدافع میانی اسپانیایی و ملیپوش ......

پیکه تیم همشهری را تنها به ورزشگاه اختصاصی آنها محدود کرد

جرارد پیکه، مدافع میانی اسپانیایی و ملی‌پوش بارسلونا بار دیگر جنجال درست کرده است.

بارسا شب گذشته موفق شد با دو گل از سوارز و مسی، شکست ۱-۰ دور رفت مقابل اسپانیول را جبران کرده و راهی نیمه نهایی کوپا دل ری شود. نحوه خوشحالی بازیکنان و هواداران اسپانیول پس از پیروزی در بازی رفت، به نظر باعث ناراحتی بازیکنان بارسلونا شده چرا که تقریبا در مصاحبه بعد از بازی همه آنها، به این نکته اشاره شده استپس از بوسکتس، این بار نوبت پیکه بود تا به تیم همشهری کنایه بزند. به گزارش مارکا، او پس از بازی گفت:

زیاد به دردسر نیفتادیم اما اسپانیولِ کورنیا - نام ورزشگاه اختصاصی اسپانیول - همیشه کار را برای ما دشوار می‌کند. بازی را خیلی خوب و با دو گل شروع کردیم و همین نتیجه هم حکم صعود ما را امضا کرد. قضاوت متئو لاهوز؟ سبک داوری او جوری است که هیچ تیمی از آن راضی نیست و معمولا در قضاوت‌های او از این دست اتفاقات رخ می‌دهد. دوست ندارم زیاد درباره او و داوری حرف بزنم چون با صحبت درباره لاهوز چیزی نصیبمان نمی‌شود.

کوتینیو؟ او کاملا به سبک بارسا می‌خورد. او پا به توپ بسیار خوبی دارد و از بسیاری جهات، شبیه آندرس است. فیلیپه می‌تواند کمک زیادی به ما کند. اسپانیولِ کورنیا؟ بله، البته. آنها از کورنیا می‌آیند، نه؟ 

کاپیتان چهارم؟ روزی که برای انتخابش رای گیری شد، از اینکه کاپیتان نشدم کمی ناراحت شدم. حالا هم اگر انتخاب نشوم، همین طور است. اگر کاپیتان چهارم شدم که سعی می‌کنم مسئولیت پذیری بیشتری در قبال هم تیمی‌ها داشته باشم و اگر نه که اتفاقی نمی‌افتد.

پیکه بدین ترتیب به جای اسپانیولِ بارسلونا از واژه اسپانیولِ کورنیا استفاده کرد. کنایه‌ای که باید دید با چه واکنشی از سوی این تیم مواجه خواهد شد. بارسا دو هفته دیگر دوباره به کورنیا ال پرات خواهد رفت.

تگ ها


اخبار روز جرارد پیکه بارسلونا فوتبال